Помощ...

  • 9 040
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте мами!
Аз съм момиче на 15 години от Димитровград.Живея със майка си,брат си и втори баща.Не познавам биологичния си баща,плаща ми издръжка 2 лева на месец(на времето са били повече,но при изменението на парите както ми е обяснявала майка ми са станали толкова..)Майка ми работи за 220 лева,баща ми в момента е в неплатен отпуск,тъй като нямало работа за него.Затънахме здраво в борчове.Нямаме ток от Декември(е има си и хубава страна всяка вечер при нас е Свети Валентин  Laughing),набутахме се с един тон заеми от сорта на Изи кредит,Credi Home и тем подобни..Нямаме роднини на които можем да разчитаме за финансова помощ,понякога си лягаме и гладни,но преживяваме все някак.Наложи се и аз да започна да работя,за да мога да им помагам.Проблема сега е,че останах без дрехи,а и нямам възможност да си купя нови.Разполагам с един чифт дънки,две блузи и един чифт маратонки.които вече са напът да се скъсат.Наложи се да си заложа телефона и телевизорчето,което купих за децката за мен и брат ми,но за дрехи така и не можах да отделя.Взех си надомна рабта-хартиени пликове,но от два месеца не са идвали да плащат-минават с номера че няма материали за работа и не си струва да бият път до тук.Нямам учебници,нито годни тетрадки..Ако имате нещо излишно,ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете!  Flushed

# 1
  • Мнения: 4 138
любопитна тема. аз ще поседя засега само да погледам Wink

кой беше в димитровград............

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
любопитна тема. аз ще поседя засега само да погледам Wink

кой беше в димитровград............

Равия(Бомба самоделка или както още там се назовава сега) Mr. Green

# 3
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Писах и на майка ти fabiana, дайте ми адрес, ще мина да ви видя... ама глас в пустиня... Изучили сте се да пускате теми, добре сте ориентирани като за нови потребители.
Като за 15 годишна пишеш доста грамотно, с доста фактологически познания....също като майка си.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391315.0
 Popcorn  Взе да става много интересно из този форум....

Ирен, направо съм засегната на местоживеене  Crossing Arms Как може да не знаеш къде съм, ааааа? Виж лавандулка  Heart Eyes как знае

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 23:11 от Бомба самоделка

# 4
  • Мнения: 21
Явно ме бъркте с някой майка ми няма регистрация във този сайт въобще.Сигурно ако научи че имам регистрация тук ще ме убие!
И нямаме бебе Simple Smile

# 5
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Явно ме бъркте с някой майка ми няма регистрация във този сайт въобще.Сигурно ако научи че имам регистрация тук ще ме убие!

Що не се прибереш у вас и да питаш  , а??? Или да ви дойда на гости? Нали си наясно колко е голям "необятния" ни град, та хич няма да ме затрудниш  Mr. Green
Съветвам те добре да прочетеш темата от линка, който ти дадох преди малко и после пак ми кажи, че майка ти няма регистрация точно в този сайт.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Явно ме бъркте с някой майка ми няма регистрация във този сайт въобще.Сигурно ако научи че имам регистрация тук ще ме убие!

Що не се прибереш у вас и да питаш  , а??? Или да ви дойда на гости? Нали си наясно колко е голям "необятния" ни град, та хич няма да ме затрудниш  Mr. Green
Съветвам те добре да прочетеш темата от линка, който ти дадох преди малко и после пак ми кажи, че майка ти няма регистрация точно в този сайт.

мата,тука стана страшни4ко Joy
Сори,не е смешно Confused

# 7
  • Мнения: 21
Може и да има,но да не ми е казала  Thinking
Ако това е писано от нея доста е променила историята...
Нищо не мога да кажа просто,дали ми вярвате вие си знаете..

# 8
  • Мнения: 2 471
Лелеееее, какъв филм изпускам!!!! А съм се загледала в "Беднякът милионер"
Вадя пуканките и аз Popcorn

# 9
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Чакам адрес и малко факти на ЛС, като например къде учиш, брат ти къде учи, майка ти къде работи...  или да го напиша в друга форма - къде учат децата ти, ти къде работиш...

Дениииии, донеси количка, докато не си седнала  Hug

# 10
  • Мнения: 2 471
Ей сегинка Нинке. Само се чудя, наистна ли форумът изглежда толкова наивен?!

# 11
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Явно ме бъркате с някой майка ми няма регистрация във този сайт въобще.Сигурно ако научи че имам регистрация тук ще ме убие!
И нямаме бебе Simple Smile
Мила НОВОЛУНИЕ искаш помощ, а твърдиш че майка ти ще те убие ако разбере че си се
регистрирала. Тогава как точно си представяш получаването на дрехи и обувки  newsm78
Добре е че си разбрала за съществуването на този форум, защото тук е едно прекрасно
място, в което хора нуждаещи се от помощ молят и хора с големи сърца им подават ръка.
Но  Naughty след като много пъти са били лъгани, те вече не го правят слепешката,
а първо проверяват и после дават. И това е само в полза на наистина нуждаещите се
/може би такива като теб/ Тъй че казвай на мама какво си направила и драсни адрес и телефон
за връзка на ЛС на момичетата които имат възможност да дойдат. Само това това е начина  Peace , а дотогава ...............  Popcorn и аз

# 12
  • Мнения: 21
Явно ме бъркате с някой майка ми няма регистрация във този сайт въобще.Сигурно ако научи че имам регистрация тук ще ме убие!
И нямаме бебе Simple Smile
Мила НОВОЛУНИЕ искаш помощ, а твърдиш че майка ти ще те убие ако разбере че си се
регистрирала. Тогава как точно си представяш получаването на дрехи и обувки  newsm78
Добре е че си разбрала за съществуването на този форум, защото тук е едно прекрасно
място, в което хора нуждаещи се от помощ молят и хора с големи сърца им подават ръка.
Но  Naughty след като много пъти са били лъгани, те вече не го правят слепешката,
а първо проверяват и после дават. И това е само в полза на наистина нуждаещите се
/може би такива като теб/ Тъй че казвай на мама какво си направила и драсни адрес и телефон
за връзка на ЛС на момичетата които имат възможност да дойдат. Само това това е
начина  Peace , а дотогава ...............  Popcorn и аз

Разбира се знам,че не го правят слепешката.Може и да съм малка,но не мислете,че съм вчерашна.За дрехите например мога да й кажа,че някоя съседка ми ги е подарила,а не че съм се излагала по форумите да прося с една дума.Ако някой ми помогне-помогне,ако не здраве да е! Simple Smile

# 13
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
В петък ще опитам да се видя с някоя от двете - или и с двете, ако не се окаже една и съща. Дрехи, обувки имам за цялото кралско войнство. Ще помоля момичетата да изчакат с пращането на каквото и да било. По-рано нямам физическа възможност да се видя с тях.

# 14
  • Мнения: 4 138
аз, както ме познавате, съм добро дете Mr. Green
и тъй като в момента имам сериозни дертове с едно дете, което е с тумор, имам нужда да отпусна малко напрежение някъде.
заплювам си тази тема.
даже си мисля, че мога да спечеля пари, като организирам залагания Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт