Каша Милупа?

  • 3 954
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Купих безмлечна оризова каша Милупа, но няма инфомация на български език как да се приготви. Въобще не съм забелязала като я взех Embarassed. Моля да ми напишете как се приготвя, защото до колкото разбирам от лошия ми немски зависи с какво се приготвя -с вода или мляко newsm78.
Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 27 524
Безмлечната се приготвя с мляко. Стопляш го и сипваш полека и бъркайки кашата, до получаване на желаната от теб консистенция, това е  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 15 198
Безмлечната се приготвя с мляко.

Адаптирано. Това, което пие бебето ти.

# 3
  • Мнения: 89
Ако бебо е на кърма до този момент, първо приготви кашата с вода или с кърма. Така беше нашият случай и педиатърката препоръча да не приготвям кашата с АМ.

# 4
  • Мнения: 2 149
Аз съм я приготвяла и с вода,има много приятна консистенция,Йоана само нея ядеше.Пробвай и по двата начина,както му е по-сладко на детенце Wink

# 5
  • Мнения: 27 524
Много е малко бебето за безмлечно хранене  Confused

# 6
  • София
  • Мнения: 15 198
Много е малко бебето за безмлечно хранене  Confused

Съгласна съм.
Безмлечните каши е добре да се правят с млякото, което пие бебето.
Те се дават обикновено на бебета, на които се налага да пият специално мляко, и се приготвят с него.
Може да се приготвят и с кърма.

# 7
  • Мнения: 188
Приготви я с адаптирано мляко.

# 8
  • Мнения: 10 983
Ако бебето е кърмаче и суче на поискване, тогава можеш да приготвиш кашата с вода. В противен случай задължително с АМ или кърма, още е много мъничко за безмлечно хранене.

# 9
  • Мнения: 2 013
Приготвях я с топлото АМ (също Милупа),защото с вода е ужасно безвкусна...
никак не я хареса!Нито с вода,нито с АМ...

# 10
  • Мнения: 27 524
Купих безмлечна оризова каша Милупа...

Приготвях я с топлото АМ (също Милупа),защото с вода е ужасно безвкусна... никак не я хареса!

Безмлечните каши се приготвят с мляко!  Peace

# 11
  • Мнения: 472
Приготвя се с АМ,което пие детето  Peace
Опитвам се да убедя една приятелка да му слага мляко в кашата,ама тя не та не ...много щяло да му дойде  ooooh!

# 12
  • Мнения: 10 983
Приготвях я с топлото АМ (също Милупа),защото с вода е ужасно безвкусна...
никак не я хареса!Нито с вода,нито с АМ...

Ами да, наистина е гадна и блудкава на вкус, както и да я приготвиш. Sick Дъщеря ми не пожела да я яде по никакъв начин и не съм настоявала. За захранване е ок, но за по-нататък има доста по-вкусни каши от оризовата.

# 13
  • Мнения: 1 336
Аз пък я правех с чайчето на Хип. Когато захранвах синът ми беше само на кърма и на чай на Хип. Вода въобще не пиеше, но този успокояващия чай го обичаше много.
Направих я с чай, защото му е познат вкуса и я прие по-лесно. И с кърма съм я правила, но ми беше трудно всеки път да цедя.

# 14
  • Мнения: 2 132
Аз я правех с топла вода. Първо слагам вода колко мл преценя и почвам да сипвам от кашата докато достигна консистенцията, която желая.
На БГ трябва задължително да има инструкции.


Безмлечните каши се приготвят с мляко!  Peace
До сега съм взимала само безмлечни и никога не съм ги правила с мляко, защото се кърмим на поискване. Peace

Общи условия

Активация на акаунт