Как изпирате наакано??

  • 2 251
  • 15
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Как изпирате нааканите дрешки? Пера със Сано Максима в пералнята (май на 60 градуса или на 40, хич не я разбирам) и не се изпират, но отдавна се съмнявам в тая пералня... Обаче и на ръка като търкам, пак остават жълти петна  Sad Дайте някакви идеи, Ваниш помага ли???

# 1
  • Мнения: 1 427
Вениш помага!От наанканото не остава и следа!Ползвай него и няма да имаш никакви проблеми-аз лично накапвам нааканото място директно оставям го да престои 20 мин. и после ги пускам в пералнята-действа безотказно! newsm10Успех!

# 2
  • Мнения: 8 505
Вениш наистина ме е спасявал от най-различни петна,опитай с него.Иначе пелена за еднократна досега не ми е пропускала.

# 3
  • Мнения: 2 567
Гелът Persil Sensitive също върши добра работа  Grinning

# 4
  • Мнения: 5 299
Аз използвам един сапун "ДУРУ" - бял е и се продават по 4 в опаковка. Трябва да ти кажа , че върши чудеса Hug Струва стотинки и изчиства петната колкото и Вениш-а. Само натъркай и остави известно време така..

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Аз използвам един сапун "ДУРУ" - бял е и се продават по 4 в опаковка. Трябва да ти кажа , че върши чудеса Hug Струва стотинки и изчиства петната колкото и Вениш-а. Само натъркай и остави известно време така..
  202uu

Мога само да добавя, че ако искаш белите дрешки на бебчо да искрят можеш като ги изпереш да не ги изстискваш. Ако не ги пуснеш през центрофуга и ги простреш на слънце ще си винаги доволна от белотата! Леле, как прозвуча doh

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
И според мен Вениш е най-чудесното средство срещу петна. Процeдирам точно като silva

# 7
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 146
Аз използвам домашен сапун - и то не само за наакани дрешки, а и за петна от най-различни неща. Излиза всичко. Добре, че са бабите да ме снабдяват Sunglasses

# 8
  • Мнения: 299
Аз използвам домашен сапун - и то не само за наакани дрешки, а и за петна от най-различни неща. Излиза всичко. Добре, че са бабите да ме снабдяват Sunglasses
И аз така. Имам и Вениш, но от домашния сапун излизат най-добре. newsm10

# 9
  • Мнения: 1 800
Аз пък не съм доволна от течния Вениш. Сега ще си купя от този на прах - Вениш Окси, уж по-добре чистел петната, да видим.
Вие от кой Вениш ползвате? От кой сте по-доволни?

# 10
  • Мнения: 955
Сано имат и препарат за петна, страхотен е, напръскваш и преди да засъхне буташ в пералнята. Аз пера всичко на ръка на малкото бебе  newsm78, не че ми е кеф, но не събирам пране за цяла пералня и всяка сутрин пера на ръка.

# 11
  • Мнения: 3 932
Пера с "добрия стаар Ариел" на 60 градуса, а за ръчно пране и дума не може да става при мен-хич не ми спори. Embarassed

# 12
  • Мнения: 8 505
Аз пък не съм доволна от течния Вениш. Сега ще си купя от този на прах - Вениш Окси, уж по-добре чистел петната, да видим.
Вие от кой Вениш ползвате? От кой сте по-доволни?

И от двата ,може би малко повече от прахообразния,а и той ми е много по-удобен за пералнята,защото лесно се прибавя към праха за пране.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 242
Вчера пробвах Persil Sensitive и бях приятно изненадана - нааканите дрешки са изпрани без никакви усилия от моя страна, като дори някои бяха и позасъхнали. Като знам преди какво търкане падаше, защото сега нали е сезона на дини, сливи и т.н. и аз като хапна на другия ден памперса на Малечко прелива. Mr. Green

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Мерси много за отговорите, ще взема за начало един Вениш да пробвам. На домашния сапун нещо хич не му понасям миризмата  Sick

Общи условия

Активация на акаунт