Паркирането пред блока! Голям проблем!

  • 1 008
  • 6
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Имате ли проблем с паркирането пред блока, в който живеете...като мен Sad
Пред блока ни, на мястото на паркинга сложиха гаражи, които 1 гараж, заема повече място от 1 автомобил. Останалите, които нямаме гаражи, спирахме колите си напречно на тротоара, с което не затруднявахме пешеходците, защото има и друг тротоар и нашият районен кмет, по молба на една съседка, която работи в районното ни кметство, понеже със задниците на колите(с газовете, които излизат от ауспуха ooooh!),сме замърсявали градинката, решил да сложи на тротоара едни бетонни кубове, на разстояние 1 метър, така, че да не може да влезе кола  Sad.
Просто няма къде да се паркира другаде. Кажете ми какво да направя, към кого да се обърна, на тези гаражи не им е там мястото, та това е паркинг. В един от кварталите в града ни,  изместиха гаражи на определена площ, само с гаражи, така паркинзите пред блока се освободиха. Писах мейл на кмета, но той не ми отговори.....
Посъветвайте ме какво може да се направи, към кого да се обърна, едва ли съм аз единствена с автомобил, който няма къде да паркира пред блока, където живее и да спре колата си на 1 км от домът, в който живее  Sad

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 12:35 от aniani_7

# 1
  • Мнения: 4 916
Можете да пуснете жалба в Общината относно гаражите, но ако зса законни, т.е. хората са си купили мястото, нямате шансове.

# 2
  • Мнения: 606
Уверен съм, че нищо не можете да промените.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Мястото (паркинга), където са гаражите, не е купено, плащат наем - 30 лв на общината.

Уверен съм, че нищо не можете да промените.

ВИБРОМАТ , защо мислиш, че нищо не мога да направя/променя?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Повдигам темата, дано я види някой адвокат, да каже какво може да се направи, към кого да се обърна. В нета нищо не можах да намеря за тия пусти гаражи, разположени на паркинг  ooooh!, без да е закупено мястото, а само плащат наем на Общината.

# 5
  • Мнения: 637
Мястото (паркинга), където са гаражите, не е купено, плащат наем - 30 лв на общината.

Уверен съм, че нищо не можете да промените.

ВИБРОМАТ , защо мислиш, че нищо не мога да направя/променя?


Moжете Peace Така както го описваш тези гаражи са незаконни Peace

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 113
galana_s , но те плащат наем на Общината. Естествено, че не може да купят мястото, което е за паркинг на блока, а не някой с гараж да го ползва само.
Знаеш ли къде трябва да се обърна? Писах на кмета, на една Регионална телевизия, но никакъв отговор.

Общи условия

Активация на акаунт