Фитнес уред

  • 875
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 423
След много голямо желание от страна на дъщеря ми,мъжът ми и купи фитнес уред едно към едно с Орби Трек,само че е Евро трек.Дали някой има представа кои мускули натоварва този уред, как да започнеме да тренираме-колко минути първоначално.За по-голяма яснота,това е уреда който рекламират по тв.шоповете.Благодаря предварително! Hug

# 1
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
от къде го е купил и за колко пари ако не е тайна?
това е уред от групата на крос тренажорите, такива са и велоергометрите.
наблягат на кардио-дейността и са предназначени за всички видове мускули.
ако ще го ползвате за отслабване може да се комбинира с препарата L-carnitin ,
който е напълно безвреден и помага за изчистване на тялото от излишните мазнини

# 2
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ти за изчерпателния отговор Hug,ще го питам утре защото сега спи Wink

# 3
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Сори, че се намесвам малко офф, ама като стана въпрос за фитнес уреди, да се похваля, че днес  си взехме бягаща пътека на Кетлер и съм много, много щастлива... една отколежна моя мечта се сбъдна и ще си бягам и зиме и лете и сутрин и вечер докато не сваля тия проклети 25 кг Simple Smile..... Joy

# 4
  • Мнения: 1 250
Сори, че се намесвам малко офф, ама като стана въпрос за фитнес уреди, да се похваля, че днес  си взехме бягаща пътека на Кетлер и съм много, много щастлива... една отколежна моя мечта се сбъдна и ще си бягам и зиме и лете и сутрин и вечер докато не сваля тия проклети 25 кг Simple Smile..... Joy

И аз съм с такавова чудо, ма не съвсем същото. Нашето няма двигател и си е робски труд да въртиш лентта, и с тичане едвам докарвам 1,5 минути. После 10 минути лежа по гръб и се опитвам да дишам.

Играя гимнастика допълнително, но нищо не може да се сравни с пътечката. Усещането след тичане е съвсем различно.

# 5
  • Мнения: 2 672
quote]

И аз съм с такавова чудо, ма не съвсем същото. Нашето няма двигател и си е робски труд да въртиш лентта, и с тичане едвам докарвам 1,5 минути. После 10 минути лежа по гръб и се опитвам да дишам..
Цитат

това да не е пътечката от метро за 299лв без ддс?

# 6
  • Мнения: 1 250
Ц.

Взех я на старо, трудно я открих в и-нет, ама е под 299лв, и ДДС не ми искаха  Wink

# 7
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Играя гимнастика допълнително, но нищо не може да се сравни с пътечката. Усещането след тичане е съвсем различно.

Много си права, тичането просто няма алтернатива, поне според мен при спортните уреди. Натоварва цялото тяло от врата до пръстите на краката и така зарежда с енергия. Автоматизираната пътека е много удобна, защото те кара щеш не щеш да се движиш, а и можеш да я ползваш всеки ден независимо от времето вън, без опасност от травми. Баща ми само от бягане на пътечка свали 15 кг за три месеца. Аз от два дни бягам на нея по 30 минути и после лицето ми е цялото свежо и зачервено и се чувствам пълна с енергия, а и яко се изпотявам. Надявам се все нещо от изхвърленото да е и мазнина, а не само вода Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 283
Ха!То4но за мен теми4ка! Hug И аз се снабдих с един уред преди 2 дни(степер)и не съм много наясно то4но кои 4асти на тялото моделира! Rolling Eyes Някой който разбира,моля да ме светне! Sunglassesето го!Благодаря!  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 4 423
Моят уред е същият,само малко по-голям! WinkОрби трек все едно(уф,нещо не го обяснявам точно Embarassed)Някой ако знае да ни помогне с инфо. Praynig

# 10
Аз имам крос тренажор, супер е. След като стоя една година в мазата, най-после зае достойно място в хола и ми напомня да спортувам. Не съм специалист, но виждам резултата по краката си, стегнати са целите, целулита намаля доста, задника ми също  е стегнат. Не се мажа с нищо, защото ме мързи и ми е гадно лятото, но ефекта е голям. Това е, дано съм помогнала Grinning

# 11
  • Мнения: 1 283
Аз не разбирам много и незнам какво то4но е крос-транажор,ама ако е като моя по-горе се надявам и аз скоро да стегна дупе и крака ooooh! Благодаря за инфото! Hug

Общи условия

Активация на акаунт