Бели парцалчета при секс

  • 33 282
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
С приятеля ми правихме секс и от мен излезнаха няколко бели парцалчета,които приличат на сварен белтък.Без мирис,не бяха гладки.Предполагам,че са гъбички.Какво друго може да е? Embarassed

# 1
  • Мнения: 5 140
възможно е да са гъбички, а може и бактерий. За по сигурно отиди да ти направят цитонамазка.

# 2
  • Мнения: 2 013
Гъбичките са като пресечено мляко.Най-вероятно имаш инфекция.
Гъбичките не винаги са придружени с някакъв мирис. Naughty
А освен тях има ли парене или сърбеж?  Thinking
Според мен са гъбички,затова се обади на гинеколога си за преглед.

# 3
  • Мнения: 25 441
Моля ви, момичета, кажете, че се шегувате!  Joy

# 4
  • Мнения: 5 140
Моля ви, момичета, кажете, че се шегувате!  Joy

не бе сериозни сме  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 2 388
С приятеля ми правихме секс и от мен излезнаха няколко бели парцалчета,които приличат на сварен белтък.Без мирис,не бяха гладки.Предполагам,че са гъбички.Какво друго може да е? Embarassed

Няма да е белтък, защото той е с мирис и е гладък.
Евентуално, възможно ли е да са някакви остатъци от превръзка/тампон?

# 6
  • Мнения: 17 546
При остър колпит на влагалището има подобни образувания. Не е възможно да нямаш парене и сърбеж, също така поне лека болка при акт. Иди на гинеколог, защото ако е колпит, си за лечение, а не за форум.

# 7
  • Мнения: 7
Взиман ми е секрет-в резултатите има завишено количество на левко (10-12),което означава,че има или е имало инфекция,но не е излязло каква точно.Болка при секс има,но мен си ме боли винаги,дори когато бях здрава.Това е друг мой проблем,за който нямам решение.Уж нищо ми няма,а ме боли.

# 8
  • Мнения: 17 546
Значи пак ти казвам, при остър колпит цялата влагалищна лигавица е покрита с бял налеп, който има вид на извара,бели меки парченца. Ако е това, никой гинеколог не може да го обърка при преглед, колкото и некадърен да е. Изглежда точно като соора в устичките на бебетата, ако си виждала.

# 9
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Взиман ми е секрет-в резултатите има завишено количество на левко (10-12),което означава,че има или е имало инфекция,но не е излязло каква точно.Болка при секс има,но мен си ме боли винаги,дори когато бях здрава.Това е друг мой проблем,за който нямам решение.Уж нищо ми няма,а ме боли.

Смени си гинеколога!

# 10
  • Мнения: 7
Взиман ми е секрет-в резултатите има завишено количество на левко (10-12),което означава,че има или е имало инфекция,но не е излязло каква точно.Болка при секс има,но мен си ме боли винаги,дори когато бях здрава.Това е друг мой проблем,за който нямам решение.Уж нищо ми няма,а ме боли.

Смени си гинеколога!
Защо да го сменям?Тези белите ми се появиха по-късно.А не са се отразили в резултатите,защото слагах глобули малко преди да ми вземат секрет.

# 11
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Глобулите си слагала преди да ти вземат секрет, така ли?
Ако правилно съм те разбрала, дори след курс на лечение стойностите на левкоцитите са завишени, което говори за инфекция. Неизлекувана. И проблемите ти продължават, а ти питаш защо да смениш доктора... Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 25 441
Какви глобули и с каква цел?  Rolling Eyes
Момиче, взимай се в ръце и отиди при читав гинеколог, за да ти реши проблемите навреме, че не печурки, ами и манатарки ще почнат да падат от тебе...

# 13
  • Мнения: 7
 Sad  Е,тя за това сега ми предписа други глобули.Не ме е оставила без лечение.Защо?Какво трябваше да направи?

# 14
  • София
  • Мнения: 204
Явно е трябвало по-сериозно внимание да ти обърне Thinking

Общи условия

Активация на акаунт