Дайте ми съвет

  • 526
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 486
Момичета, дайте ми съвет къде бихме могли да отидем на почивка.  newsm78 Мъжа ми може да вземе отпуска чак след 15-ти септември, когато сезона почти е приключил и не става много за море. Към Флорида не ми се ходи, че Дисни го недолюбваме. Мъжа ми подмяташе за cruise до Карибите, но за там най-доброто време е чак през ноември, а и моята клаустрофобична душица като си представи корабна кабина  Sick се запъва и с 2-та крака. От няколко дни  уж мисля къде да е тая почивка и все нищо не измислям, а любимия вече почва да негодува Sad 

# 1
  • Мнения: 7 837
Че то Флорида не е само Дисни  Wink
Тук има къде, къде по-хубави и романтични местенца  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 777
Отидете на Хавай .Там сезона точно септември почва Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 975
Гранд Канария  newsm10

# 4
  • Мнения: 195
На северозапад е велико! Монтана, Северна Калифорния, Уошингтън.
Идете в Йосемити!

# 5
  • Мнения: 2 452
През есента Северните Щати (граничещите с Канада) са много живописни, защото тогава дърветата започват да пожилтяват, покафеняват, почврвеняват; изобщо природата е прекрасна! Ние щяхме да ходим на сватба на наши близки в Мейн в един разкошен хотелски комплекс (в смисъл, разположен сред прекрасна природа, предлагащ отлични условия без да е прекалено комерсиален), но ни се размина Sad. Ако те интересува, мога да изровя сайтовете, където търсих. А защо да не дойдете  и в Канада?!

# 6
  • Vienna
  • Мнения: 266
Seyshelles ili Mauritius, Santa Lucia i Tobago, a i Kenia e super za po4iw4iza!

# 7
  • Мнения: 1 959
Куба там е супер

# 8
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
О, да, както пише Лаура от средата / края на септември Indian Summer  или Foliage time в New England (Maine, Vermont и т.н.) Много е красиво.

Или ви се иска да почивате на плаж и море?
.

Общи условия

Активация на акаунт