зъби

  • 3 274
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
здравейте мили мами,аз все още не съм мама но имам един проблем,който искам да споделя с вас.Аз съм на 24 години и имам кътник който расте и ме боли,дали да потърся лекарска помощ или да го изтърпя докато ми мине,моля ви за помощ,ще чакам препоръките ви,благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 25 447
Търпи!  Peace
 Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2
лесно е да се каже,имам чувството че ми се подува бузата Embarassed

# 3
  • Мнения: 4 916

Дадаааа, на чужд гръб...
През октомври страдах от мъдрец, подух се като футболна топка, пих антибиотици и искаха да ми махат мъдреца с операция, ама аз не дадох Whistling Така че авторката все пак може да отиде на зъболекар, за да се види какво е положението

# 4
  • Мнения: X
лесно е да се каже,имам чувството че ми се подува бузата Embarassed

Нали искаш съвет - тя ти го дава. Въпреки че въпросът ти е меко казано абсурден.

# 5
  • Мнения: 1 877
Мен пък ме сърби! Да се почеша ли?  Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 1 508
Недей. Ще търпиш  Laughing

# 7
  • Мнения: 4 916
грешка

мислех, че пиша в друга тема

# 8
  • Мнения: 186
sibi1 ,
пусната в Клюкарник, темата ти предполага будалкане. Ако наистина те боли, помоли да ти преместят темата в съседния подфорум Здравосл...... , а най-добре иди на зъболекар - дори да взема скъпо, може да ти излезе по-тънко от обезболяващите...

# 9
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Кътник или мъдрец?
Хубаво е да те види стоматолог, защото може да се налага някаква интервенция или поне някое болкоуспокояващо.

От друга страна, щом пускаш тема, значи не те боли толкова, следователно-не ти е необходимо да правиш, каквото и да е, форумът ти стига.

# 10
  • Мнения: 4 585
Я, Мина е тук! От това се умира.

П.П От зъб.

# 11
  • Мнения: 2 018
 В 21 век сме и има толкова новости в анестезията /ако е мъдрец/.
Отиди на зъболекар за да ти помогне.  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 2 157
Айде един сериозен отговор :
Да не те плаша , но миналата година ми растеше мъдрец ( между другото сигурна ли си ,че на 24г. ти расте кътник а не мъдрец? )
та , много ме болеше , отидох на зъболекар и се оказа врастнал в коста , наложи се операция.
Така ,че отивай на зъболекар е моят съвет!

# 13
  • Мнения: 4 585
Болен зъб може да увреди сърцето, ставите и други неща.

# 14
  • Мнения: 2
благодаря за отговорите , Hugтова ми стига,но все пак мисля да отида на стоматолог,  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт