цдг Албена или цдг Малина-Пловдив

  • 5 697
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
Здравейте МАМИ,бих искала да ме посъветвате коя градина да избера за моя син,Албена или Малина в Кичука в Пловдив.Учителките дали са добри към децата,общо взето доволни ли сте? Предварително ви благодаря,ще ми помогните много със съветите ви.... Simple Smile

# 1
  • Мнения: 247
Няма значение, коя ти ще избереш. Важно е къде ще те изберат! Mr. Green

# 2
Коя година е родено детенце - аз също съм в Кичука. Ходих до Албена - те още са в блока, за набор 2007 приемат документи от октомври 2009. Другата Малина -не я знам къде е. Във Валентина ми взеха документите. И там имат басейн. Ако те интересува още нещо - кажи.

# 3
  • Мнения: 5 173
Бях на текуща практика в "Малина", е, няма такава мизерия, честно. Останах втрещена Shocked, заедно с още около 20-ин аколеги. Атмосферата е потискаща ooooh!. Да не говорим стъклата към терасате колко бяха мръсни Sick.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 102
Албена  Peace
моята дъщеря ходи там-първа група,все още са в блока,но на 29.май официално откриват новата градина,която е двора на училище "Яне Сандански".Нашите учителки са невероятни,само хубави отзиви мога да дам!Имахме тържество за осми март,всички дечица си казаха стихотворенията за мама ,имаше танци,песни......
Сега отивам на тържество,послучай 30-годишнината ,нашата група ще има само един танц,но нали са най-мъничките  Crazy
Която й градина да избереш ,много е важно госпожите ,при които ще бъдете,желая ти успех и дано ви приемат в Албена  Hug
Другата Малина -не я знам къде е. .
  "Малина" е в другия блок,които е успореден на блока,в който е "Албена"

# 5
  • Мнения: 7
благодаря ви,ще подам докоменти в Албена.А и новата сграда е много хубава с двор и басейн.Макар че разбрах че и Малина ще я местят в Янето.Родени сме 2007 и догодина ще е на градина,а сега тепърва ще ходим на ясла,как ще свикнем незнам без мен много плаче

# 6
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Сградата в двора на училище "Яне Сандански" е определена за "Албена". До края на годината започва и строеж в двора на СОУ "К. Величков", където ще се премести и "Малина".

# 7
здравейте, пиша Ви във връзка  с това къде да подадете документи за детето , най-важно е просто да намерите място където да приемат детето Ви , защото всички градини да са пълни и за това е виновна държавата и никой друг.
Няма значение, коя ти ще избереш. Важно е къде ще те изберат! Mr. Green
Здравейте МАМИ,бих искала да ме посъветвате коя градина да избера за моя син,Албена или Малина в Кичука в Пловдив.Учителките дали са добри към децата,общо взето доволни ли сте? Предварително ви благодаря,ще ми помогните много със съветите ви.... Simple Smile

# 8
  • Мнения: 7
да съгласна съм с това,че всички градини са пълни,но си мисля че като се подадът по-рано документите няма да има проблем или поне се надявам.Миналата година подадох документи за ясла и нямаше никакъв проблем,приети сме и дори днес ние първи ден,дано и с градината да е така....

# 9
  • Мнения: 9
Здравейте мами! Какво бихте казали за детска градина ,,Малина". Как са госпожите, лелите и директорката?

# 10
  • Мнения: 5
и мен ме интересужа това-как са лели,госпожи и директор? newsm78

# 11
  • Мнения: 5
Разбрах,че ще откриват нови групи.Някои знае ли кога ще трьгнат на градина Малина-на 15 или на 1.09?Благодаря Hug

# 12
  • Мнения: 5
Нашите госпожи ги видяхме-поне са млади и за сега останах с добри впечатления.Вие какво мислите мами,дали ще плачат много в началото?

Общи условия

Активация на акаунт