Случва се нещо.....

  • 2 692
  • 26
  •   1
Отговори
дори когато влизаме като гости  ние сме като едно голямо семейство и тъй като във фирмите където работим казват ,че сме едно голямо семейство търся съвет и помощ от всички вас за следното-когато колега,когото познаваме добре си позволи да изпие чашка бира например с друг един определен колега, първият пред очите ни се променя на зле и изпада в едно особено състояние ,което продължава два дни и след това се изчиства.Виждали сме потърпевшият да изпие доста повече но не с този човек,а в почивните дни с друго обкръжение и му няма абсолютно нищо.Това се случва само когато присъства определения човек и приеме малка почерпка от него.Наблюденията са в продължение на три години така,че съмненията за грешка вече отпаднаха.Дори смятаме че  има хора които знаят истината но не смеят да я кажат от страх а най-много нещо да подхвърлятуж случайно на шега.Директния разговор с потърпевшия не носи резултат защото смята другият за приятел и не вярва  че би му вредил. А другият има три глупаво основателни причини да го прави ,като едната е че потърпевшият е наивен до простодушие и не се усеща какво става.Другите две засега няма да споменаваме.Как може да се помогне срещу това,знае ли някой някаква възможност за помощ.

# 1
  • Мнения: 156
единият колега друса тайно другия колега???

# 2
  • Мнения: 3 453
Разменете незабелязано чашите на двамата. Ефектът ще е потресаващ.  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 175
Ми докато му подава почерпката някой да се жертва и да опита на екс..да видим резултатите.. newsm78

# 4
  • Мнения: 3 715
Аууууу, много крими звучи. Сигурно го урочасва, да ходи да му баят.

# 5
  • Мнения: 3 453
Доста невероятно звучи. Този, който черпи, да не би да ви налива бирата под масата? Пък как върви бира с пуканки... Mr. Green

# 6
  • Мнения: 194
оООО, нищо не му слага. Просто е вампир Crazy

# 7
  • Мнения: X
оООО, нищо не му слага. Просто е вампир Crazy

И то енергиен!  Popcorn

# 8
  • Мнения: 282
Ама този твой колега доста време го тормози другия! Може пък виновния да се окаже трети колега?! newsm78

# 9
  • Мнения: 2 821
Аз пък що реших, че са гейове Crazy...Щом му става нещо на онзи, може да е от любовна магия Mr. Green...за мъже ли иде реч всъщност newsm78

# 10
  • Мнения: 4 916
Аз пък що реших, че са гейове Crazy...Щом му става нещо на онзи, може да е от любовна магия Mr. Green...за мъже ли иде реч всъщност newsm78

и аз първо за това си помислих  Whistling

# 11
  • Мнения: 9
още преди 10 год. съседка казваше че такива неща стават в дискотеките и се страхуваше за дъщеря си .Съветваше да пие безалкохолно не от чашка а от шише 0,5 л.  да слага капачката и да държи шишенцето в ръка

# 12
  • Мнения: 2 196
Аз пък що реших, че са гейове Crazy...Щом му става нещо на онзи, може да е от любовна магия Mr. Green...за мъже ли иде реч всъщност newsm78
Гейове - наркомани.Пияни от любов. Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 3 011
Или пък първия е гей и налита на втория, а на него не му харесва?   Popcorn

# 14
  • Мнения: 1 174
Че кво лошо има бе дори да го друса, нали хубаво било усещането, значи хубаво му прави  Mr. Green Айде сега да кажа нещо сериозно. Този потърпевшия като не се усеща, ти как би могла / могъл да помогнеш, че не ми е ясно ? Наивен до простодушие ми звучи като невероятно глупав  ooooh! Щом той няма нищо против, ти що се месиш, казали сте му веднъж, не е повярвал, край толкоз. Ще дойде дреме ще се усети. А иначе вреди ли му нещо това, чувства ли се зле после, да не го пък трови ....  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт