Каква сушилня?

  • 897
  • 6
  •   1
Отговори
  • Germany
  • Мнения: 7 923
Здравейте момичета,
Май се решихме да си купим сушилня и моля за помощ при избора. Споделете моля и от колко време ползвате и съсипва ли наистина много дрехите?
Предварително благодаря!

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Май няма да съм много полезна, защото моята е Аристон, но е комбиниран уред - пералня със сушилня(просто няма място за 2 уреда). Като цяло съм доволна, няма никакви съсипани дрехи, ползвам я от 2 години.  Peace
Ето стари теми, в които е обсъждано: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228933.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332587.60
Най-добрата марка, според мен е Miele, но зависи все пак и от бюджета, с който разполагате.  Peace

# 2
  • Germany
  • Мнения: 7 923
Миеле за съжаление няма да можем да си позволим... Ще разгледам другите теми. Благодаря   bouquet

# 3
  • Мнения: 61
Мони , не съжалявай.Моята е Канди,използвам я 2-3 месеца в годината в най-студеното време.В нея не можеш да сложиш-чаршафи,ризи,бельо,ластични материи,стават на хармоника.Пуловерите от памук и вълна се скъсяват по 5 см. в ръкавите.Разбира се,че използвам съответните програми + тази за "лесно гладене". 1ironing
   В момента тези около 800лв. за сушилня можете да ги използвате за много по полезни неща  smile3521

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 05:46 от LEILA BEL

# 4
  • Germany
  • Мнения: 7 923
Пуловерите от памук и вълна се скъсяват по 5 см. в ръкавите.[

Ето това  ме притеснява. Аз искам да я ползвам най вече за дет. дрехи, защото сега непрекъснато има нещо на сушилнята, а като се появи бебока не ми се мисли. На балкона е прашно, а зимата и студено и суша в хола....

# 5
  • Мнения: 2 803
Аз се колебая още - искам ли? Не искам ли? Ще ви следя.

# 6
  • Мнения: 2 249
Пуловерите от памук и вълна се скъсяват по 5 см. в ръкавите.[

Ето това  ме притеснява. Аз искам да я ползвам най вече за дет. дрехи, защото сега непрекъснато има нещо на сушилнята, а като се появи бебока не ми се мисли. На балкона е прашно, а зимата и студено и суша в хола....
имам сушилня на Миеле-купена втора употреба ,но с гаранция 1 година-мисля ,4е беше около 400 лв newsm78-ако си от София-потърси склада им кв.Левски(попитай тук-100% някой ще го знае)-ползвам я откакто се роди малката-тоест ве4е 2 години и половина и съм много доволна-не суша другаде нищо-до сега нямам съсипани дрехи-номера е оба4е да се извадят веднага като свърши програмата ина4е пада голямо гладене Peace
п.с още едно предимство-терасата,която преди се ползваше за дрехи основно-сега е прекрасен кът за отдих ( и пушене)

Общи условия

Активация на акаунт