Сок от Алое.Как го ползвате?

  • 35 972
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Напоследък се интересувам от свойствата на въпросното растение и ,след като попрочетох за него и благоприятните му въздействия в/у кожа,имунна система и т.н., реших ,че много искам да пробвам сока от алое....
Не намерих нищо във форума  Cry

Искам да питам колко от вас го използват?Пиете ли го,правите си маски или направо мажете по лицето?Става ли за маска за коса?
Моля ви,споделете впечатления!!!Как ви действа,за какво го препоръчвате,какво включвате в маските/рецепти ;има ли видим/бърз  ефект , коя марка сок ползвате/цени,или си го изцеждате по някакъв начин от прясно растение?
Накратко- каквото се сетите по темата, ще се радвам да го прочета!
  bouquet

# 1
  • Мнения: 13 621
Aз лично го пия. Много ми помага за имунната система, алергии, подобрява ми кожата и косата. Имаше май тука такава тема и се обсъждаха производителите на Алое. Пила съм  Forever Living и Nature`s Way. И от двете марки съм много доволна

# 2
  • Мнения: 11
Аз съм чела откъслечни неща във форума......някои го пият,други мажат на лицето....
Мисля май да го пия- сякаш ефекта ще е по-голям.....или и двете....
Ще се разровя и за разни маски,които го включват,а и се надявам някой вече да ги е правил  Wink

# 3
  • Мнения: 557
И аз прочетох тук в една от темите че  има доста добър ефект.
Жаки вярно ли е че  Forever Living е вместо ядене  Thinking Ти под каква форма го пиеш?
Аз взех на мъжа ми таблетки -подмомагат чернодробната функция и метаболизма.

# 4
  • Мнения: 13 621
Аз го пия от поне 8 години. Винаги съм си го купувала като сок

# 5
  • Мнения: 11
само на таблетки няма да го пия,че от хапчета ми писна.......пия всякакви витамини,добавки......мисля вече да ги спирам,че ще ми стане като навик



А има ли значение по колко мл. се пие на ден, т.е. някакви ограничения.....не вярвам да се пие като плодов сок или?

# 6
  • Мнения: 557
Аз го пия от поне 8 години. Винаги съм си го купувала като сок

Би ли казала на коя фирма  и от къде - може и на ЛС.

# 7
  • Мнения: 13 621
Пила съм на Forever Living и на Nature`s Way. Първите се купуват чрез дистрибутори, а другите ги има в аптеките. За мене и двата продукта са много добри. Но нямам вече кординатите на дистрибуторката ми. По удобно ми е да си ги купувам от аптека. Но тука във форума имаше момичета, които са дистибутори

# 8
  • Мнения: 557
Пила съм на Forever Living и на Nature`s Way. Първите се купуват чрез дистрибутори, а другите ги има в аптеките. За мене и двата продукта са много добри. Но нямам вече кординатите на дистрибуторката ми. По удобно ми е да си ги купувам от аптека. Но тука във форума имаше момичета, които са дистибутори


Forever Living ги имаше в аптеката но ми се струва много ангажиращо - шейк и таблетки  Thinking

# 9
  • Мнения: 13 621
Аз и на Фоверър съм пила сока...не знаех за шейкове и хапчета

# 10
  • Мнения: 557
Аз и на Фоверър съм пила сока...не знаех за шейкове и хапчета

Ами то е цяла програма  newsm78 - май ще взема на милото хапчетата  Laughing

# 11
  • Мнения: 2
Жаки,моля те кажи нещо повече за Nature`s Way-в кои аптеки се продава сокът,цена и колко реме се пие,за да се види ефекта.

# 12
  • Мнения: 13 621
Купувам го от Ремедиум към 20лв е бутилката от 1 литър. Аз го пия по 2-3 месеца и после правя почивки. Не мога да кажа кога виждаш ефект...по-скоро се усеща. Аз лично се чувствам по-добре, имам повече енергия и косата ми расте много бързо от алоето. Но предполагам всичко е индивидуално. Преди го пиех заради слънчевата ми алергия и много ми помогна.

# 13
  • Мнения: 2
Един литър за колко време стига? :
  bouquet

# 14
  • Мнения: 13 621
Зависи по колко пиеш. Аз много го харесвам на вкус и бутилката я изпивам понякога за седмица-две

Общи условия

Активация на акаунт