Без неприятна миризма.

  • 11 177
  • 81
  •   1
Отговори
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Има две теми за средства против изпотяване и без бели следи,но май стигнах до заключението ,че няма продукт ,който да спира напълно този процес...затова съм в тьрсене на продукт , с който поне да я няма неприятна миризма на пот  Sick
Споделете вашите фаворити  Praynig

# 1
  • Мнения: 3 622
Одорекс  Peace
Ето тук може да видиш продукта и да прочетеш повече за него http://www.biotrade-bg.com/index.php?p=8&l=1&c=2

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 714
С две ръце го препоръчвам. Спира изпотяването за 15 дни след 3 пъти напръскване. След това се напръсквам с  някакъв дезодорант и съм добре.  Peace

# 3
  • Мнения: 636
Ползвам дезодорант против изпотяване стик на Нивеа и не се изпотявам изобщо. Пръскащите дезодоранти никаква работа не вършат.

# 4
  • Мнения: 3 413
Има две теми за средства против изпотяване и без бели следи,но май стигнах до заключението ,че няма продукт ,който да спира напълно този процес...затова съм в тьрсене на продукт , с който поне да я няма неприятна миризма на пот  Sick
Споделете вашите фаворити  Praynig
Ами като знаеш,че има 2 теми,може да продължиш да четеш дискусиите там,а не да пълниш форума  Rolling Eyes

# 5
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Ами като знаеш,че има 2 теми,може да продължиш да четеш дискусиите там,а не да пълниш форума  Rolling Eyes
Не искам да се заяждам,но точно ти си пуснала още веднъж тема ,която вече съществува,за белите следи,а тази е за продукти,който предотвратяват миризмата.

# 6
  • Мнения: 3 413

Ами като знаеш,че има 2 теми,може да продължиш да четеш дискусиите там,а не да пълниш форума  Rolling Eyes
Не искам да се заяждам,но точно ти си пуснала още веднъж тема ,която вече съществува,за белите следи,а тази е за продукти,който предотвратяват миризмата.

Темата,която беше пусната преди това не беше конкретна,всеки казваше какво използва.Когато аз пуснах темата конкретно питах за такива,които не оставят бели следи,защото това не се споменаваше.Впоследтствие темата,която пуснах доста се разшири  и критериите бяха не само петната,но и дали наистина е ефективен против изпотяване  и миризма.Не вярвам,че тука ще получиш по-конкретен отговор!Аз също не се заяждам   bouquet

# 7
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Надявам се да не си права и да се включат повече момичета и да споделят своя опит.  bouquet
А знаете ли как се казва сьставката ,която туШира миризмата на пот? Да знам какво да гледам като купувам Thinking

# 8
  • Мнения: 13 623
Според мене всичките дезодоранти имат такава съставка. Проблема явно идва от това, че някои хора се потят повече- а други по-малко. Аз какъвто и продукт да ползвам никога няма миризма, единствено от някои дезодоранти ми седи мокро. Най-доволна съм от жълтия Адидас. Пише на него, че е разработен заедно с атлети. Нито оставя следи, нито седи мокро и ухае много готино.

# 9
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Жаки, този адидас е ,за който стана на вьпрос в другата тема ,нали?
Аз сьм ползвала синия и зеления,като аромат са супер,но май само до там.
Ще потьрся и жьлтия,че май не сьм го среЩала до сега newsm78

# 10
  • Мнения: X
Адидаса мъжки или женски е Simple Smile?

# 11
  • София
  • Мнения: 38 419
Колебая се още за Одорекса, ама май ще си взема, че иначе нищо не ми действа повече от 1 час.

# 12
  • Мнения: 13 623
Женски е. Жълтия се казва Intense...демек явно е най-силен. Аз по-добър от него до сега не съм ползвала.

# 13
  • Мнения: X
Женски е. Жълтия се казва Intense...демек явно е най-силен. Аз по-добър от него до сега не съм ползвала.
A снимчица дали ще ти се намери, че се сещам само за мъжките  Embarassed

# 14

Общи условия

Активация на акаунт