ресторантчета/механи в Хисар

  • 7 020
  • 8
  •   1
Отговори
  • Canada
  • Мнения: 649
Здравейте, ще ходим в спа хотел Аугуста в Хисар през май месец. Тъй като сме си платили за нощувка със закуска, ми се иска да излизаме вечер някъде извън хотела да се храним.  newsm78В тази връзка, ако някой знае свестни заведения от типа ресторантче или механа моля да препоръча. Ще бъдем с малки деца (ако това има значение). Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 401
Ние не сме успявали да попаднем на такова място. В що-годе читавите заведения съдират по девет кожи, т.е. категорично предлаганото не отговаря на цената.  В единственото заведение, в които цените бяха приемливи нивото беше като в столова. Но когато не е пълно (разбирай задимено и миризливо) става. Това е една пицария отдясно преди хотела.

# 2
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Аз препоръчвам ресторант Национал. Малко ми вдигнаха нервите преди време, защото правиха доста забележки на децата, но кухнята е много хубава.
http://www.nationalbg.com/

# 3
  • Мнения: 2 401
Аз препоръчвам ресторант Национал. Малко ми вдигнаха нервите преди време, защото правиха доста забележки на децата, но кухнята е много хубава.
http://www.nationalbg.com/

И много лъжлива.. хитреци на дребно.  Sick
И как така ще правят забележка на клиенти?

# 4
  • Мнения: 1 877
Ние винаги ходим на Ротондата.Намира се в центъра и ще ви е малко далеч,но ако обичате да се разхождате,там е най-добре с малки деца.Заведението е относително добро,не мога да кажа изискано,но поне децата имат къде да играят и да бъдат наблюдавани.Нашите са на 2 и на 5г. и засега само там можем да отидем с тях.Иначе другите заведения имат разни шадраванчета,които са много примамливи за децата и непрекъснато трябва да викаш по тях

# 5
  • Мнения: 674
А има ли дискотеки нощни барове че ние ще ходим компания??? Mr. Green

# 6
  • Мнения: 1 877
А има ли дискотеки нощни барове че ние ще ходим компания??? Mr. Green
Има.Единият е Саунд фактори - Извора.Нмаира се точно до Камилите.Другият е в центъра,ама как му беше името? Мисля,че и в хотелите Аугуста и Хисар също има

# 7
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Аз препоръчвам Ловен дом.
Кухнята е добра, цените-също.
Градината ми хареса.

# 8

Общи условия

Активация на акаунт