въпросче пак за кърмата

  • 394
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 428
Вече започнах да се притеснявам.Не кърмя вече повече от 10 месеца,а все още като стисна зърната си от тях потича кърма.Не е много-само 1-2 капки,но потича всеки път.На някой случвало ли му се е това,защото незнам нормално ли е,защото вече доста съм позакъсняла с хапчетата за спиране на кърма.Взех сериозно да се замислям-да не би пък да навредя на гърдите си и да стане по-лошо.Знам ли? ThinkingНавсякъде взеха да говорят вече,за рака на гърдата и как първите му симптоми били потичане на секрет newsm78.Хайде помагайте!!!

# 1
  • Мнения: 6 315
Аз не кърмя от края на март и пак има по мъничко кърма, но мисля, че не е тревожно. Недей да стискаш зърната обаче.

# 2
  • Мнения: 2 332
И аз като спрях да кърмя много време след това потичаха по няколко капки... тогава джипи-то ми каза, че "трудно прегаря", хехе, казано по народному Wink, така че не се притеснявай. Все пак за твое успокоение може да се допиташ до лекарката си.

# 3
  • Мнения: 35 949
нормално е, дори една приятелка твърди, че под душа вече пета (!) година отделя по малко; в кърмаческия форум има доста теми, ако искаш - потърси!

# 4
# 5
  • Мнения: 3 164
И аз имим позната, която казва, че при натиск на зърното излиза по капка-две, а дететой е на 5г.

# 6
  • Мнения: 1 428
Благодаря ви за успокоението!Значи не съм единствената,на която гърдите й не пресъхват WinkДоста ме тревожеше този факт,но сега съм вече малко по-спокойна.Една позната вчера ме наплаши,че това е ненормално и при такива случаи се касае за заболяване ,но виждам,че е нещо естествено,а не е рак както твърди тя.Иначе гърдите ми са меки и неболезнени.Нямам нито бучки,нито изменения,но това мляко-кога ли ще спре се питам newsm78

# 7
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Възможно е да имаш по-високо производство на хормона пролактин, не е лошо да се обърнеш все пак към лекар( може и гинеколог) и да си направиш изследване на хормона. При мен преди това беше една от причините за стерилитет и тогава от гърдите ми излизаше капка-две секрет

Общи условия

Активация на акаунт