Ремотив (Жълт кантарион)

  • 20 200
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 508
Здравейте,

Искам да ви попитам дали и на вас това лекарство действа така чудодейно, защото ми е много странно... Предишния път като го пих направо ми минаха всякакви негативни мисли, а сега за 2 дни съм мноооого по-спокойна и весела... Толкова ли е силна тази билка или просто това е плацебо ефект? newsm78

# 1
  • Мнения: 17 546
... или просто това е плацебо ефект? newsm78
Ми явно не е. Аз имам капки, българско производство и взимам от тях когато трябва, а не мога да спя нощем. Действат безотказно всеки път.

# 2
  • Мнения: 1 053
Какви са тези капки?А този РЕМОТИВ как го пиеш,по колко на ден?благодаря

# 3
  • София
  • Мнения: 2 508
Едно сутрин и едно вечер. Води се много лек антидепресант.

# 4
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Отпуска се без рецепта в аптеки и дрогерии, водят го успокояващ билков продукт, не е в групата на антидепресантите /те се изписват задължително от лекар, за повечето трябва спец.рецепта/.

И на мен ми е интересно да прочета още за ефекта му от тези от вас, които са го пили. Че само от рекламата по ТВ ми звучи прекалено хубаво.

autumnsphere, лекар ли ти го предписа?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 508
Не, една позната ми каза. Съвместим е с кърменето, проверила съм. За бременни обаче е забранен. Naughty

# 6
  • Мнения: 215
Аз пих Ремотив 6 месеца за следродилна депресия и тревожност и съм доволна. Усетих действието му някъде след 10 дни, определено повдига настроението и успокоява лека до средна тревожност. Peace

# 7
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 298
от жълтия кантарион е екстрахирана само онази част, която действа като антидепресант. механизмът на действие е подобен на т.нар. SSRI - най-известен медикамент в тази група е прозак (той обаче не е растителен, има по-силен ефект и се изписва от лекар).
ремотив се приема 2 пъти по една табл.

# 8
  • Мнения: 431
На мен не ми помогна.

# 9
# 10
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Пила съм Ремотив - определено помага, но трябва и волята си да впрегнем, за да помогнем.

# 11
  • Мнения: 2 110

Тези  и аз съм ползвала ,поне нямат странични реакции !

# 12
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 298

Тези  и аз съм ползвала ,поне нямат странични реакции !
билка не е = на липса на странични реакции! напр. фотосенсибилизация може да има и при пиене на чай от жълт кантарион в нужното количество.

Общи условия

Активация на акаунт