Координати на д-р Давидков - Варна

  • 3 717
  • 25
  •   1
Отговори
Мили бъдещи и настоящи мами от Варна,може ли някоя от вас да ми даде инфо за д-р Давидков- интересуват ме координатите му,как минава прегледа при него и в коя седмица е най-добре да се гледа плода за фетална морфология (нали уж на 3Д най-добре се виждало).Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 177
ДР.Давидков моб.тел 0888/376-382, сл.тел 052/555-567,555-568, приема в новата поликлиника в Младост, но много държи да се спазва стриктно часа,
Желателно е още от 12 седмица да се гледа за фетална морфология, а относно 3Д, не е мажен толкова апарата колкото кой гледа с него и колко вижда, Давидков в това отношение е много добър. Освен него можеш да отидеш и при доц.Балев в клиника Темелков тел 600-126/за записване на час/, но той не е гинеколог а само ехографист и то специализиран точно във фетелна морфология. Аз лично ти препоръчвам и двамата за да си свериш информацията. Успех

# 2
Много ти благодаря за изчерпателната информация,ще послушам съвета ти,дано всичко е наред. Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Гласувам за Балев с две ръце и два крака!От Давидков аз лично не съм доволна,а и много мои познати  също. Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз съм доволна от Давидков.Страшно е внимателен и ти обяснява подробно.Струва си парите.

# 5
  • Мнения: 5 241
А защо не отидеш в Майчин дом  newsm78
Аз ходих веднъж при Давидков и втори път не бих повторила  Naughty

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Аз също съм доволна от Давидков.Относно Майчин дом съм с резерви след като сериозно объркаха термините на две познати момичета...

# 7
Ох,момичета съвсем се обърках вече.То е ясно ,че ще има и положителни и отрицателни отзиви за всеки лекар,ама все пак си е труден избора  newsm78.Благодаря ви за отговорите,все пак.А може ли да ми кажете 3Д видеозоните с вагинален или абдоминален трансдюсер са?Или при различните лекари е различно (имам предвид Давидков и Майчин дом,защото знам,че Балев гледа на 2Д?)

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Давидков ме гледа с вагинален,а за майчин дом не знам.

# 9
  • Мнения: 177
Давидков гледа на вагинален, но доколкото знам от скоро Балев има 3Д, а относно майчин дом и аз съм с резерви С риск да се повторя миличка не се впечатлявай много от вида апарат важното е самия апарат с каква резолюция е и този който гледа дали вижда всичко което трябва. Аз затова ти писах да отидеш и при двамата Давидков и Балев - те се сочат от лекарското съсловие като най-добри ехографисти (мен ми ги препоръчаха от катедрата по генетика) и после да си свериш информацията мое лично мнение е че до 20-та седмица когато се гледа за фетална морфология е желателно да ходиш при двама независими един от друг лекари за по сигурно така ще си сигурна че на бебчо му няма нищо ако и двамата го потвърдят.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 132
По принцип с вагинален се гледа до 12 - 14-та седмица най-много/.След това не е необходимо.Няма значение дали е 3Д или 2Д.

# 11
Аз съм доволна от Давидков.Страшно е внимателен и ти обяснява подробно.Струва си парите.

А каква е цената на прегледа при д-р Давидков и бихте ли ми казали къде точно в Младост се намира.Благодаря ви?

# 12
  • Мнения: 5 500
Аз пък не съм доволна от него  Crossing Arms и ако на Давидков е 3Д, на Яков е 4Д, а сега на кой ще се вижда по-добре?
Кабинета на Давидков е в Мед. комплекс Младост до бл. 128 в кс Младост.

# 13
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Няма значение дали е 3D или 4D, важно е кой гледа. Не мисля , че Яков е диагностик-ехографист, още повече на прентална диагностика. А този прехвален 4D сбърка пола на бебето на моя позната.Така,че мили момичета знайте,че няма по-добър пациент от информирания пациент.Когато знаеш всичко за състоянието си и прогнозите,можеш да отстояваш правата си и да настояваш за лекарско внимание,изследвание или нещо друго.Не ходете от лекар на лекар.Всяка да си намери свой гинеколог(избран по професионални качества,а не по това как изглежда,и колко внимание ви е обърнал) на когото може да се довери.
  А на бъдещите майки,които се чудят на 2Д или 3Д да отидат нека знаят,че малко са добрите ехографисти.Всеки един гинеколог има в кабинета си ехограф.Много е важно кой стои зад този апарат.Дали ехографа ще е 2Д,3Д или 4Д няма абсолютно никакво значение за добрия ехографист.
  Като във всяка професия - има много добри и не толкова добри специалисти.Тези,които обаче нямат необходимото ниво и квалификация - не го признават и естествено потърпевшите сме ние
 Така, че изборът ти за Давидков е правилен. Доц. Балев също е добър , но да не забравяме , че все пак е ренгенолог.   
  bouquet

# 14
  • Мнения: 218
Няма значение дали е 3D или 4D, важно е кой гледа. Не мисля , че Яков е диагностик-ехографист, още повече на прентална диагностика. А този прехвален 4D сбърка пола на бебето на моя позната.Така,че мили момичета знайте,че няма по-добър пациент от информирания пациент.Когато знаеш всичко за състоянието си и прогнозите,можеш да отстояваш правата си и да настояваш за лекарско внимание,изследвание или нещо друго.Не ходете от лекар на лекар.Всяка да си намери свой гинеколог(избран по професионални качества,а не по това как изглежда,и колко внимание ви е обърнал) на когото може да се довери.
  А на бъдещите майки,които се чудят на 2Д или 3Д да отидат нека знаят,че малко са добрите ехографисти.Всеки един гинеколог има в кабинета си ехограф.Много е важно кой стои зад този апарат.Дали ехографа ще е 2Д,3Д или 4Д няма абсолютно никакво значение за добрия ехографист.
  Като във всяка професия - има много добри и не толкова добри специалисти.Тези,които обаче нямат необходимото ниво и квалификация - не го признават и естествено потърпевшите сме ние
 Така, че изборът ти за Давидков е правилен. Доц. Балев също е добър , но да не забравяме , че все пак е ренгенолог.
bouquet
    202uu
Напълно съм съгласна!  Не става въпрос да наддаваме кой е с по-модерен апарат, а кой е добър диагностик. Тук трябва да спомена,че ако не беше д-р Давидков можеше да не съм между живите, а най-малкото нямаше да съм с ума си. Също така нямаше да имам и това дете.
Препоръчвам на всички бъдещи майки (без да ви плаша) ходете при доказано добри лекари всеки месец на ехография. Не оставяйте здравето(вашето и на детето) на случайността. Отдавна мина това време. Направете всичко за да ЗНАЕТЕ какво става с вас и детето. Ходила съм и на редовните ехографии в ЖК. Направо смешка - "да, един жив плод, има сърдечна дейност, гръбначен стълб" и това е, 2 минути. Направо смешка. Та тази жена не видя хематом по-голям от детето. Дори аз го видях. И снимка ми направи. #Crazy #Crazy #Crazy Да оставим настрана това, че твърдеше до края, че ще е момиче. Моля ви не се доверявайте на случайни лекари.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт