4D ехограф - Варна

  • 4 878
  • 7
  •   1
Отговори
  • Русе
  • Мнения: 659
Здравейте, аз преди време писах, за да питам за д-р Станева от Майчин дом, Варна. Аз преди 2 седмици (19 г.с.) ходих при нея на триизмерен ехограф и действително останах доволна. Бебето се вижда много добре,  направихме му и клипче. Струва 50 лева и препоръчвам на всеки, който има възможност да се възползва. newsm10

Последна редакция: ср, 17 авг 2005, 07:49 от Туфка

# 1
  • София
  • Мнения: 6 477
Имам питане - не е ли 3D ехограф? Чак да е 4? Четвъртото измерение е времето, ава ние хората още не го управляваме newsm78 Допускам, че е било механична грешка Wink Wink Wink
Леко бременеене и успешно раждане! Laughing

# 2
  • тук-там
  • Мнения: 5 677
Абе има 4Д, ама не в БГ.

# 3
  • Мнения: 7 640
Четвъртото измерение е времето

именно за това така го водят-записва триизмерен образ в реално време. Получаваш ни само снимка, а и клипче. Ако те интересува, разрови из нет-а, има демо.

# 4
  • Мнения: 592
Знаех си, че няма да останеш разочарована. Радвам се за теб и бебчо. Какво казаха, че е? Аз също ходя там на консултации, но при д-р Сариев и той ми взе 40лв. (като ми обясни, че не е по ЗОК) за този преглед, качими на CD записа и сега с удоволствие си го гледаме в къщи Grinning

# 5
  • Мнения: 522
В България има три 4D ехографа - единият е при Мазнейкова в София, във Варна в частен родилен дом също има такъв. На този вид ехограф в реално време се гледа бебчето (на 3 Д е с известно закъснение ). Прегледът обаче е скъпичък (около 70 лв.).

# 6
  • Мнения: 733
Не са 4 много повече са и аз мислех, че са толкова, но човека който ги поддържа идва при нас във фирмата за части за тях и се оказаха много повече. Трябва да го питам каде са и ще ви кажа и другите скоро време  Wink. А ако те прати личния лекар със самнение за ниска плацента /нз как се казваше точно/ или за друго по-сериозно нещо ехографа е безплатен  Wink да го знаете.

# 7
  • Мнения: 2 663
Има и в правителствена болница 4D,аз дори ще ходя септември живот и здраве и ще разказвам после Hug

Общи условия

Активация на акаунт