Уголемени сливици

  • 1 584
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 404
Здравейте всички,

Писах във форума на мамите, на реших да питам и във този форум.  От два месеца ходя по лекари.  Врата ме боли, самата кожа все ми гори, , гърлото ми се чувства странно.  Ходих на уши, нос, гърло лекар, той ми направи скопия и каза че няма нищо страшно там.  Правиха ми магнитен резонанс на врата и откриха нещо на щитовидната жлеза и огромни сливици.  За щитовидната жлеза ще ходя на ехограф със биопсия, но наскоро ходих на гастроентеролог и тои ми погледна в гърлото и каза нищо чудно от сливиците да е целия този дискомфорт.  Каза че ляватя ми сливица е колкото 2/3 от показалеца му.  Каза че може да притискат нерви и от това да е така.  Ушите ме сърбят и болят понякога, но това парене и стъагане около врата е винаги там.  Лявата ноздра е винаги запушена, понякога левия синус ме боли, лявото око.  Казаха ми че щитовидната жлеза почти не предизвиква симптоми.  Хормоните на тази жлеза са нормални. 

Да добавя че стреса ми в момента е огромен и почти не спя нощем.  Моля дайте ми съвет. Благодара ви предварително.

Веси

# 1
  • Мнения: 7 186
Не ти ли препоръчаха да извадиш сливиците?

# 2
  • Мнения: 404
Засега никой не е казал нищо за сливиците.  Лекаря "Уши, нос и гърло" каза че магнитния резонанс ги е отчел като много уголемени, но не каза нищо повече.  А и тези лекари май не се притесняват много-много защото в началото когато отидох с тези проблеми ми направиха пълна кръвна картина и всичко излезе перфектно. Та сигурно не мислят въобще за нещо лошо.  Дали ако имаше нещо страшно кръвната картина щеше да покаже?

# 3
Иди на преглед при невролог! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт