кръв по време на секс

  • 46 839
  • 22
  •   1
Отговори
здравейте мили мами  Wink и други дами  Wink преди 2 дена правих секс (не за първи път  Grinning) , всичко нормално аз се отпуснах исках го и т.н. и когато приключихме видях че съм изцапана с кръв.Реших , че ми е дошъл цикъла,защото последния месец забравих да отбележа датите в календарчето ми, и беше време да ми идва вече,  но така и не прокървях повече. дали да се притеснявам и т.н.  Confused Cry Cry Rolling Eyes

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Purvo se izvinqvam, 4e ne pisha na bulgarski, no pc-to ne6to se bugna  Sad Da ti kaja imah takuv problem predi 2 godini.....i pri men taka po vreme na sex mi techeshe kruv i to ne malko.... sled vtoriq put otidoh na ginekolog, koito mi kaza, 4e imam rani4ka. Tochno tq se e razranqvala i e kurvqla. Taka che ne chakai ami otidi na pregled - trqbva da te vidqt!

# 2
  • Мнения: 3 459
И според мен може да е заради раничка.
Обаче на мен също ми се случи веднъж, а вече ми бяха изгорили раничката.
  Rolling Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 5 289
Казваш, че не ти е за първи път, но щом го споменаваш явно си в "първите пъти". Thinking
Възможно е първите няколко пъти да е съпроводено с леко прокървяване.Но, е възможно наистина да имаш раничка на шийката, някоя киста или нещо от сорта.Задължително отиди на лекар, защото кървенето по време на секс не е нормално, следователно има причина.

# 4
  • Мнения: 2 110
Според това което казваш, аз също си вадя извода ,че ти е един от началните"първи пъти". Не мисля, че е раничка ,а възможно прокървяване  от самият полов акт!

# 5
водя полов живот от две години  Laughing просто направих пояснение

# 6
  • Мнения: 2 898
водя полов живот от две години  Laughing просто направих пояснение

 Може да не е нищо сериозно, но иди на лекар и си направи цитонамазка. Не те плаша, просто ти казвам кое е най-разумно. Погледни първата тема.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не мисля, че е раничка ,а възможно прокървяване  от самият полов акт!
Да,на мен ми се е случвало.На мои приятелки също.Не съм имала гинекологичен проблем,а е имало 1-2 случая в дъъъъългия ми живот  Mr. Green,в които съм прокървявала леко след секс.Но това ми се е случвало заради положението на матката ми /малко по-различно е/ и заради по-бурния акт....   Mr. Green

# 8
  • Мнения: 22 516
Според мен задължително посети гинеколог,да ти направи преглед с колпоскоп и цитонамазка.Аз имах такъв проблем и се оказа,че имам атипично променени клетки по шийката на матката,които премахнахме в последствие.Никак не е безобидно и не е за подценяване.

# 9
Здравейте! Същият проблем, които сте написали, в момента имам и аз. Незнам какво да правя, като вече съм била на гинеколог, /нямам проблеми, направени са ми изследвания/ явно ще трябава да отида отново или при друг. Но причината определено трябва да се установи от специалист. Такова прокървяване не е нормално.

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 214
 newsm10  Задължително е.... и ако не си сигурна в лекаря ти отиди и друг да ти види!

# 11
  • Мнения: 16
здравейте момичета.При мен е малко по различно-започвам да кървя когато правя секс веднага след като ми свърши цикъла и се получава така че май го карам по 2 пъти.На вас случвало ли ви се е.

# 12
  • Мнения: 759
Purvo se izvinqvam, 4e ne pisha na bulgarski, no pc-to ne6to se bugna  Sad Da ti kaja imah takuv problem predi 2 godini.....i pri men taka po vreme na sex mi techeshe kruv i to ne malko.... sled vtoriq put otidoh na ginekolog, koito mi kaza, 4e imam rani4ka. Tochno tq se e razranqvala i e kurvqla. Taka che ne chakai ami otidi na pregled - trqbva da te vidqt!
И при мен беше така... Отиди си на лекар.

# 13
  • Мнения: 22
здравейте момичета.При мен е малко по различно-започвам да кървя когато правя секс веднага след като ми свърши цикъла и се получава така че май го карам по 2 пъти.На вас случвало ли ви се е.
Това предполагам е защото имаш останала още кръв някъде около шииката на матката и при двиьение и тя също изтича друго не ми идва на акъла след като това ти се случва като правиш секс след цикъл. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 16
Това предполагам е защото имаш останала още кръв някъде около шииката на матката и при двиьение и тя също изтича друго не ми идва на акъла след като това ти се случва като правиш секс след цикъл. Simple Smile



[/quote] Да сигурно си прав -има логика .Благодаря ти

Общи условия

Активация на акаунт