Полът на бебето и видеозона

  • 21 220
  • 99
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Преди 3 дена бях на видеозон и лекарката ми каза, че бебето е момиче - виждала му срамните устни. Това възможно ли е?

# 1
  • Мнения: 372
Възможно е, да! Точно срамните устни бъркат с тестисите на момченцата, когато има объркване де.

# 2
  • Мнения: 505
Ами на моята дъщеря постоянно и виждаха ту члена, ту тестисите, така че въобще не ме учудват виденията им  Mr. Green

По темата, не си упоменала на какъв видеозон си ходила, според мен на обикновен чак толкова прецизно не може да се види.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 232
Явно е възможно, защото на мен вече три пъти ми ги показва, че и мъжа ми ги е виждал.
Но Lia, как е възможно да ги бъркат с тестисите, след като изглеждат по абсолютно различен начин?? newsm78

# 4
  • Мнения: 2 489
Да, възможно е, още повече, че вече всички органи са добре оформени.

# 5
  • Мнения: 8 769
възможно е , разбира се, така познаха и за Кейти. После гледдайки снимката и сравнявайки на живо се оказа съвсем същото...ми то ако не видят срамните устни, кое да видят? Mr. Green

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
значи мислиш, че не е възможно да ги е сбъркала с тестити, а?

# 7
  • Мнения: 2 489
Ами пишката на моя син се вижда с тестисите съвсем ясно. Не може да се сбърка!


Аз имам и снимка на нослето и устните на моя син, и това на обикновен ехограф.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
точно преди малко си записах час за 3Д, много ми е любопитно какво е

# 9
  • Мнения: 2 489
Всъщност да ти кажа, всичко зависи от лекаря, как борави с ехографа.
На мен ми казаха пола в  18 г.с. категорично

# 10
  • Мнения: 6 390
Да, възможно е, още повече, че вече всички органи са добре оформени.
Аз имам и снимка на нослето и устните на моя син, и това на обикновен ехограф.
Разбира се 4е е възможно  Grinning
Моят доктор даже като ми каза /Ето тава са срамните устни /4естито имате моми4енце  Flutter
Му казах 4е ако не е сигорен, по добре да не ми казва, другия път ако пак така му се ПРИВИЖДА  Wink да каже на сто процент  Wink
той ми отговори 4е е готов да се хванеме на бас ако искам / доктора ми е ина4е доста блиъак  Wink/ 4е ако не познае пола ще си смени професията  #Crazy
Каза 4е е ако е пенис ще го позная и аз дори на екрана  Laughing

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
на мен всички таблици ми показват момче, затова не вярвам и не вярвам, че е момиче
когато тями каза, че му виждала срамните устни обърна екрана към мен и аз видях две като лентички , ама дали са били срамни устни

# 12
  • Мнения: 2 489
Тя жената го вижда бебено, а ти на таблици вярваш!

Направо почвай да мислиш име за момата и да търчиш за розови дрешки!

# 13
  • София
  • Мнения: 2 298
Преди 3 дена бях на видеозон и лекарката ми каза, че бебето е момиче - виждала му срамните устни. Това възможно ли е?
Ами за моята дъщеря доста по-рано казаха, че ще е момиче и думите на доктора бяха именно, че видял срамните устни. После още двама други го потвърдиха, и все на обикновен ехограф.
Но май трябва да имаш въображение, а на някои доктори им се привижда, защото после се ражда дете от другия пол. И нашия татко се надяваше на лекарска грешка, но сега се радва на дъщерята !
А това с таблиците е вятър работа, на мене някои ми показваха момче, други момиче, според тези таблици нашия татко трябва да е момиче, а ние с моята сестра - момчета.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
А това с таблиците е вятър работа, на мене някои ми показваха момче, други момиче, според тези таблици нашия татко трябва да е момиче, а ние с моята сестра - момчета.
добре де, ей сега проверих и за мен и за брат ми и за майка ми и вси1ко излиза по тая таблица . Кажи на колко години си заченала и кой месец

Общи условия

Активация на акаунт