96 Разпетипетъчно-Великденска Американска Яйчено-Козуначена

  • 13 408
  • 303
  •   1
Отговори
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
CA
Пумпал-син-LA
Juturna - Сан Франсиско
Зора - дъщеря-Сан Франсиско
Jungle (Петя) - Натали-Джоел/2ро момиче
penguin - Isabelle  (6 nov 2007)
Winx - Los Angeles - син
Мирче-Немирче - Сан Франсиско

CO
dessivl -Рая, Юлия, Алекс и Виктор , София/Денвър
milf - син  - София/Денвър

CT
Hear Again

FL
MrsG - Sophia
Джи - Anthony Kyle
Кейси

GA

victoria - Елла (12/19/2005) - София/Атланта
4baby -  Антоанета -(8/22/2006) - Атланта

IL
ТинаХрис  - Джоджо
Atalanta (Петя) - Симон  , Мая  - Плевен/Чикаго
Niki1 - Чикаго
mucunka - Алекс
irka - Чикаго/София (14 Април) ,деца - Деница (5 Декември 2003) и Лъчезара (9 Август 2005)
pinkito  (Кари)  - Гери и Марги-Чикаго
Pety- Ричард  (3 септември 2000), Дейвид (1 април 2005 )

IN
stella_ars (стела)- Деница(01.23.2002), Дара (12.17.2006)

МА
Бубка (Боряна) - Дани (4/11/ 2006) - Пловдив/Бостън
Ana- Mama (Борислава) -  Ана-Мария
kadrokosa ( 21 Май ) - Борис (28 Декември)

МD
Sladurana

MN
Biz - Мартин, 2005
Atti - син, 2008

MO
raya_usa - Дида(Dida) (22 септември 2001) и Матю(Matthew) (18 май 2007)
 
NJ
sipirumi - Иво  (1/7/07) - Сливен/Атлантик Сити
Dushica (Веси) - Деси
блажка- 2ма сина


NY
hotmama73 (Елица) - Рада (12/13/2005) - София/Плевен/Ню Йорк
Tandoori (Ани) - Калин  (5/24/2003); Елена (8/24/2006) - Варна/Албъни
cubbit - NYC
krasina77 - NYC

NC
МVK- син

OH
anette1104 (Анна) - Ния , Стефан - София/Синсинати
Krassi-Денис и Косара
Ружа - Лора , Марта


РА

Фея-кръстница (Анна) - Анелия (2003г), Eлизабет (2006г)

TX
Шоколадкина - момиче и момче /Ямбол/София/Пенсилвания
Clairette (2 септември) - Dallas/Fort Worth
benson10 - Остин, A.J. ( 5/9/2007)

WA

Liann (Ани) - Деси (2/6/1992); Кристина (5/5/2005) - Пловдив/Сиатъл
Evanescent - Сиатъл
Etka (Елена) - Никола  - Карнобат/Сиатъл
Tannita (Таня) - Диана , Кристина  - Сливен/София/Сиатъл

+ мишолина-дъщеря и син

Неактивните мами са с малки букви.

Агенции за самолетни билети:


BTC NY
1 888 361 9277
1 212 252 9277
 
GTS Atlanta
1 800 981 7707
1 770 390 9096

Smart Travel NY
1 888 762 7802

RH Travel
1 888 8703680
 
Sunshine Travel
1 818 285 8400

Internettours LA
1 800 371 1871

3KM Travel
1 310 691-8538
 

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 16:05 от Agent Provocateur

# 1
  • Мнения: 2 185
Агент, защо така дискриминирахте яйцата от празника  Laughing ???
Ники честито момиченце, страхотна новина  Heart Eyes .
Анет сигурно 10 пъти го изгледах клипчето  Shocked , браво на тази дама.

# 2
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Хехе, както никога първа! Честито момиченце на Ники!!!

Бубка, много сладък Дани, само за целувки.

Днес се изумих от цени в Сиърс. Купих зимен гащеризон с яке комплект за 4.50, блузи за по 1.50-2.00. Проверете във вашите ако имате, има големи разпродажби на зимни дрехи.

Ирка, малко със закъснение но chiropractor се грижи за болежки и проблеми немедикаментозно. Знаят къде са специфични точки и т.н. Моят има и един уред, който отчита температурата на тялото по гръбнака и къде са точките на напрежение, съответно къде трябва да се работи. Много съм доволна от него, малчо оздравя, аз също за един ден. Сертифицират се в различен вид работа, т.н.

# 3
  • Бостън
  • Мнения: 13 468
Дискриминирам само кубинците, щото става много дълго да ги вкарам и тях в заглавието Wink Ако познавате - поздравете ги!

Пеещата кака случайно я открих вчера и след като и се порадвах я пуснах на едни моми с пояснението "до 15-ина годинки това ни чака" - надявам се да са схванали кретенския ми хумор  Mr. Green

От новите девойки искам координати и детайли за да ги включа в заставката...

# 4
  • Мнения: 1 436
Ех, Ники, честита ви розова новина  stork-girl

# 5
  • USA
  • Мнения: 559
Ники, честито момиченце и от мен! Дано да ти е по-спокойно от сега нататък!  Hug

Големи благодарности на Тандури и Рая за рецептата за хляб! Страхотен стана.   bouquet

# 6
  • Мнения: 3 491
Честито, Ники!  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 147
Ники, честита девойка.

Сюзън Бойл е по всички телевизии, явно голямо събитие, днес интервю имаше даже. Интересна е историята.

# 8
  • Мнения: 1 800
Аз тъкмо влязох в темата да пусна клипа със Сюзън Бойл. Аз даже се просълзих и както казва мъжа ми,  тя е доказателство колко сме shallow и съдим хората по външния им вид..

НИКИ, страхотна новина!!!!  Heart Eyes

да попитам- две -годишните наистина ли са толкова по белите или само моето е така. В разстояние на два часа, пода беше залят с вода, разглоби дистанционното, като счупи капака за батерии, извади болта на вратата на тв стенд и сега виси, счупи любимата ми лампа и докато го къпехме направи във ваната...#2 Crazy
не се оплаквам, но само питам психически да се подготвя и колко години продължава този етап?

# 9
  • Мнения: 98
бенс, като ще споделяме (не се оплакваме....),снощи станала голямата посред нощ, включила си нощната лампа, съборила я със завивката в леглото си, изгорила и чаршафите, чак се стопила пластмасата на лампата, днес се радвахме, че сме живи и здрави....както казват немците " малки деца- малки грижи, големи деца-големи грижи", какво ни чака- не ми се мисли!   

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 07:27 от stella_ars

# 10
  • Мнения: 1 593
От новите девойки искам координати и детайли за да ги включа в заставката...

мене можеш да ме тривнеш, нали вече не съм в НДж  Laughing ще ти кажа по-късно къде да ме сложиш

Ники, честито   bouquet

Бенс, а аз се интересувам кога започва този период?  Crazy

# 11
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Nili,  супер новини! Важното е, че всичко е наред и сега вече по-спокойно ще минават дните! Момиченце, момченце  да е живо и здраво! Е, аз съм пристрастна към момиченцата, така че, честито! Hug

Уау, анет, мерси за линка!

sipirumi, мерси за разяснението. Ще взема да прескоча до Сиърс!

benson, две годишните наистина са мноооого палави. Подготви се, периода е дълъг.  Някъде след 3 и малко започват леко да се очовечават. Wink

Стела, добре че нищо повече не е станало. Пу, пу! Наистина малки деца-малки грижи, гоелми деца-големи грижи!

# 12
  • Мнения: 558
Ники, честито  Hug! Момиченцата са много специални и нежни малки създания, ще видиш   bouquet  Heart Eyes Party Wink...

Ние празнувахме и "американския" Великден- с възпитателна цел... Данни беше впечатлен- боядисва, троши яйца и ги бели, но не ги яде (не, че очаквах друго)... Търсенето на яйца смятам да го практикуваме от догодина, щото си знам човека... Утре пак ще боядисваме... Дребния се научи да казва "яйчицА!" между другото...

Сюзънката е опасна госпожица, има неземен глас наистина! Интересно какво ли ще стане по- натам...

Бенс, моят младеж, като че ли не прави много пакости, но ужасно се инати. Имам мазоли на ушите вече от "Не иска!!!", а напоследък за да е по- ясен добавя и "Но но но!!!". После в половината от случаите прави това дето "не иска", но с приучаването към полезни навици (гърне, например) все още до никъде не сме... съответно...

# 13
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Бенс, и моето диване е така, крещя като откачена в къщи, а уж си казвах че друг тип майка ще съм Rolling Eyes но пък е много забавен и смешен, и страшни глупости мисли. Казват че към 4 годинки се кротвали, много не вярвам, ама ще видим. Имам една колежка която ми казва все, радвай се че ти е бясно момчето, значи е здраво и щастливо. Имаше един филм за Малкълм, започнах да си мисля е така ще сме и ние, като дойде време за другите хлапетии. Хаос отвсякъде Mr. Green

# 14
  • Мнения: 384
Ники, честито момиченце
Бенс, щом е само това ще трябва да почерпиш.Плами е луд и див . имало е дни излизали сме в 7 часа да кара колело в Лоус
Руми, ще прескоча тези дни до Сиър и аз

Общи условия

Активация на акаунт