Кардио и силови тренировки в домашни условия-2

  • 32 992
  • 437
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 89
Записвам се

# 2
  • Мнения: 95
Скок подскок и аз съм тук! jump

# 3
# 4
  • Мнения: 4
И аз към вас!  animal085

# 5
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Ей ме на и мен  Flutter

Само че аз последните три дни нищо не съм правила. Оказах се с много гадно и много упорито главоболие, и сега си почивам (ама нещо почивката не помага  Tired). Обаче щом стана на крака, започвам да скачам с вас  Peace  bouquet

# 6
  • Мнения: 673
Аз няма да се запиша тук, защото в домашни условия трудно карам колело  Joy Joy
Шегата настрана, но наистина в това хубаво време могат да се измислят 635615221 дейности навън, особено заедно с децата  Peace С моя син направо се накъсахме от игра навън днес.

# 7
  • Мнения: 4 678
Запис Mr. Green

# 8
  • Мнения: 19
и аз запис, че от работа само каквото вдигна в къщи - това ми е тренировката  Joy

# 9
  • Мнения: 9
 newsm10 тук съм!!!

# 10
  • Мнения: 4 678
Hug Hug..как си с тренировките Wink

# 11
  • Мнения: 5 591
 Добро утро!
                     
            me4ta22 bouquet   Hug

              Днес направих 14 час каланетика.

# 12
  • Мнения: 2 068
Добро утро   food010

Мислех днес да ми е 23 час каланетика но май ще го отложа за утре.Мисля да си почина днес.
Правя интервално кардио на тренажора и не ме боли гърба  Laughing но само въртя педалите
За въжето не мога и да си помисля  ooooh! пак заради гърба
Миналата година когато ми беше омръзнал тренажора пробвах да скачам на двора.Първо с един кабел после с едно въже от Кауфланд.  Бях като торба с картофи.    ooooh! не е лесно

Поръчах си книгата Заменете мускулите с мазнини която Поци препоръча. И другата ми хареса но тази беше по-ефтина  Mr. Green 


ето и таблицата
me4ta22 защо не я сложиш в първия пост

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Ето ме и мен! Днес отбелязах 10мин Синди и "Идеален ханш" за първи път. Хареса ми, но не e много кардио, нещо средно е май... като за рано сутрин е подходящо, поне за мен Simple Smile

Последна редакция: пт, 17 апр 2009, 09:22 от taigi

# 14
  • Мнения: 11 747
Записвам се, нещо не съм в настроение  Confused  ама ей сега ще развъртя обръча, че ако не друго, поне той да върви...

Общи условия

Активация на акаунт