До всички,които са сменили старото жилище с ново..

  • 3 183
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
моля ви кажете ми как става откриването на нови партиди за ток и вода в новопостроен блок?Предстои ни да се преместим в нова кооперация,в апартамента има ток и вода до колкото знам  но май са на обща сметка..искам да си открие наша партида....чух че за ток искат да заявиш колко максимална мощност харчиш-колко натоварваш максимално с всички уреди,като колкото заявиш толкова трябва да платиш като такса за включване....ако някой е минал скоро през това ,моля ви кажете какви документи искат,какви са таксите за нови абонати и срока за пускане на ток и вода...

# 1
  • Мнения: 970
Ние пускахме партида за ток преди две седмици-но съпруга ми се занимаваше!
Знам само че за ток изискаха в един ден да се подаде заявлението от всички апартаменти и трябваше да се носи копие от акт за ползване/акт 16/ , копие от натуралния акт и някаква тяхна бланка която се попълва.Закачат електромерите в срок от 7 работни дни,на нас се обадиха на четвъртия ден и на петия бяха закачени на цялата кооперация за 2 часа.

За водомерите тази седмица подадохме молба -пак същите документи и вчера звъннаха за да ни съобщят че утре в 9 часа ще ги пломбират.
За водомерите може и поотделно и в различни дни да си пуснете заявленията ,но тока казаха-НЕ затова е хубаво да се съберете всички Peace

Ако те интересува нещо друго-питай ,а аз ще питам мъжо довечера Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 8 276
кажи конкретен град
Зависи от ВиК-ато и Електото на местно ниво

# 3
  • Мнения: 564
Попитай първо строителите/инвеститорите дали няма да го направят. При нас, те свършиха цялата работа  Peace

# 4
  • Мнения: 931
Кажи за кой град става въпрос.Аз работя във ВиК и тук инвеститора ако е ново строителство открива партидите за вода  на всички апартаменти и общи водомери и по подобен начин е и в ЕВН(при нас са те).

# 5
  • Мнения: 87
Става въпрос за София ,Благодаря за информацията

# 6
  • Мнения: 940
Става въпрос за София ,Благодаря за информацията

Ние открихме партидата си за ток безплатно. Заявихме да плащаме по 54 лева на месец. Сега ще увеличим малко, че много обичам да имат да ми дават като дойде изравнителната сметка  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт