А някой играе ли Katsuro?

  • 2 252
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 72
Аз играя от 2 дни, но никъде не мога да намеря повече обяснения за играта. Ако има други които играят и вече са напреднали да подскажат от опита си  Simple Smile
http://s2.bg.katsuro.org/woo.php?id=16347

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Аз играя от няколко седмици вече, но в първия сървър. Все още разучавам някои неща, но в общи линии я схванах вече; ако имаш някакви въпроси питай - ще се радвам да помогна  Grinning

# 2
qka igra i s malko pove4e opit i trenirovki stava6 silen za kratko vreme sabiram i hora za gildata vav sarvar 1 nie sme doblestnite samurai koito iska da idva

# 3
  • Мнения: 72
Как се ползват предметите които си купуваш или печелиш, трябва само да стоят на местата си ли, имаш една спечелена броня, но сега я няма. Дали съм я употребила без да разбера Laughing, ааа и как да си избера някой по-слаб от мен за бой на арената Grinning

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 214
Предметите, които си купушаш или печелиш се поставят в прозорчетата в дясно от картинката на героя... като за всяко нещо има по едно място, т.е едно оръжие за защита, едно за пападение, една броня, една маска и тн. Като си намериш по-хубаво нещо и го сложиш ненужното ти вече го продаваш на пазара  Simple Smile А иначе за арената.... отиваш към 45-50 страница на класацията и си харесваш някой  Laughing като гледаш все пак каква му е силата и другите умения да не са по-високи от твоите!

# 5
  • Мнения: 72
Passion_G благодаря за отговорите, беше ми малко трудно да се ориентирам в началото Peace
kobalt каква е идеята на гилдиите newsm78, защото аз играя и икариам и там виждам смисъла от съюзите, но тук не ми е много ясно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт