някои чувал ли е за американското чудо alli?

  • 39 285
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ne знам дали е менте, но тук в испания чак по новините го бяха съобщили, че най-после дошъл  този продукт

# 16
  • Мнения: 0
тук в Лондон също много се рекламират тези хапчета ,в доста аптеки виждам основно постери на това чудо за отслабване,но нямам идея дали е ефикасно

# 17
  • Мнения: 3 157
Според мен, това е поредното менте за привличане на хора, като нас опитали какво ли не и искащи да печелят на гърба на чуждото нещастие.


Ти какво разбираш под менте-лекарство?
За какво чуждо нещастие говорим?Затлъстяването си е заболяване,за което съответно се предлага лечение

# 18
  • Viena
  • Мнения: 3 579
ВЕЧЕ ГО ИМА И ТУК,НА МЕН МИ ГО ДОНЕСОХА НО ТАКА СИ СТОИ

# 19
  • Мнения: 84
Гледах му рекламата на това чудо newsm78
Някой ползвал ли го е?

# 20
  • Viena
  • Мнения: 3 579
от вчера го ползвам,ще пиша дали има ефект

# 21
  • Мнения: 84
Хайде ще чакам! Hug
На мен ми останаха едни 4 кг. и отърване няма  #Cussing out
Хем гладна ходя хем с тях си стоя Mr. Green

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 501
Записвам се и аз да следя

# 23
  • София
  • Мнения: 4 141
запис и от мен

# 24
  • Мнения: 505
Лек за отслабване причинявал тумори
12.04.2006, Стандарт

Лекарството за отслабване "Ксеникал" на "Рош холдинг", продавано срещу рецепта, би трябвало незабавно да се изтегли от пазара в САЩ, защото неотдавнашни изследвания върху плъхове показват, че то причинява предракови тумори на дебелото черво, предаде Ройтерс, като цитира потребителската група "Пъблик ситизън".
В специална петиция групата настоява американското Управление за контрол на храните и лекарствата да забрани производството на хапчето за отслабване, което на много места се купува и без рецепта. Лекарството се продава и се рекламира в България.

================================================================

Ако съставките на това лекарство са същите като на Ксеникал, помислете добре преди да започнете да го пиете  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 16 005
Да, за Ксеникала са ме предупреждавали. Щом Али има същите съставки .... вие си решавате.
Вчера го видях в аптека в Дианабад - 96 лв. Имаше оставени рекламни брошури, взех си 1 и аптекарката викна по мене - те били само за купувачите. А ние как да се запознаем със лекарството като няма брошури - не можа да ми отговори, само се пулеше.

# 26
  • Мнения: 25
В чужбина (ebay особено) alli е доста по-евтин....
жалко, че тук отново ни изнудват толкова яко  #Cussing out

# 27
  • Мнения: 3 157
А колко е това доста?

# 28
  • Мнения: 25
http://www.framar.bg/%D0%B0%D0%BB%D0%BB%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BF … -actualen103.html
не знам до колко е точна информацията от този сайт....позната каза, че в аптека е видяла 50бр. хапчета за кум 60лв..... пият се по 3 на ден, т.е. за 60лв. пиеш хапчетата 15 дена.
Хапчетата трябва да се изпълняват с нискомазнинен режим за хранене. Има издадена книга на бг. език за режима и самите хапчета, която струва 18лв. Днес си я купих....
Интересно ми е ако някой е пил хапчетата да каже мнение, но се съмнявам че има много такива хора, тъй като в БГ те излязоха скоро...в Щатите са известни отдавна и из нета има доста положителни мнения за тях.  Rolling Eyes


# 29
  • Мнения: 25
Забравих да допълня този линк http://www.doozie.com/alli-p-1132.html?gclid=CJCM8PzBwZoCFQ2T3wodl3kBsg , т.е. 90 капсули (достатъчни за 1 мес.) са на цена $60, което по днешния курс на долара е около 87лв.

Общи условия

Активация на акаунт