Отговори
 #CrazyПитам ви вашите бебета заспиват ли сами или като нашето иска да му пеят цяла вечер.Изнасяме му Мелодия на годината,като рецитала започва с "Катеричка рунтавелка"(първия коплет) и завършва с "Високи сини планини" и "Зайченцето бяло".Интересува ме този зоокът само у нас ли е?Дайте идеи за друг начин на приспиване или просто ме подсетете за други песни,че да сменим плочата.Таткото,който ще слезе от клона.

# 1
  • Мнения: 7 837
Докато бяхме в периода на коликите, мъжа ми обогати репертоара си откъм възрожденски и патриотични песни  Grinning
Иначе в повечето случаи гушкам сина си и така заспива по-бързо.

# 2
  • Мнения: 4 629
Ние слагаме сина си в креватчето му, пускаме му музикалната играчка и оставяме на нея пеенето и приспиването  Wink

# 3
  • Мнения: 46 438
То е както си го научиш, ако искаш още 10-тина години да имаш концерт вечер- твоя воля  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 283
И аз й пея,но не винаги!Много й харесва,ама оня ден се хванах,4е й пея "Комунисти,комсомолци,пионееери......." Crazy Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Понякога се е налагало да се приспиваме.Та в такъв момент съм тананикала с на-на-на и ля-ля -ля арии от опери Crazy  или съм импровизирала /най-често нещо, което съм свирила на цигулката си преди доооста време/.
Също така "Зайченцето бяло"  до 2-я куплет....така и не я научих цялата/а имам 10 -годишен син,срамота  Embarassed, да  не я науча досега за второто /.

# 6
  • Мнения: 1 006
Моите деца заспиваха успешно на касетка с детски песнички или на радио.Пеех, докато ги хранех, ама що да се абим и по цела нощ? Wink

# 7
  • Мнения: 4 212
Не съм имала проблем, оставям в кошарата и пускам радиото на който и да е канал. Спи без проблем.Един път реших да съм сериозна майка, като другите и запях 'мила моя мамо".Ма тя такава тъга лъха от песента, 4е мойто подложи долната устна и ревна.Оставих да съм сериозна майка за друг живот. Laughing

# 8
  • Германия
  • Мнения: 8 085
хахахахах
значи не съм единствената песнопойка в отряда Mr. Green
само дето не пея за приспиване, а за укротяване след като са беснели с таткото

# 9
  • Мнения: 655
Докато сина ни беше още много мъничък,заспиваше самичък.Сложиш го в леглото-и няма проблем. На 1м. и половина обаче взе да му се надува херния и ела да видиш  - не песен на годината, ами цял "Сан Ремо". Баба му не дава да проплаче . По цял ден му пее. Вечер преди заспиване също. Онази вечер реших аз да го приспивам и той ревна за песен. Какво съм импровизирала само аз си знам.Така че споко- не е само у вас.  newsm62

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 5 617
ООО има дни аз като почна от Зайчето, Часовника, Калинки балеринки и стигам до едно ретро парче Ordinary World и Kong Fu Fighting а понякога като ме хване и лиготенето щото не заспива и глупости пея. Добре, че лятото не искаше да се приспиваме  ooooh!

# 11
  • Мнения: 1 032
Нито големия нито малката са заспивали с песен.
Просто ги слагам в кревата и толкова, без музикални играчки, касетки, радиота и тем подобни.
А когато са били с колики по цяла нощ спяха по корем, а малката по корем, но върху моя корем и я клатушках. Не искам и да си припомням как се спи два месеца само по гръб с бебе отгоре ми.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
никога не съм пяла на сина ми

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Както преди каката, така и сега Юли заспива с музикална играчка и биберон. Ако запея...леле мамооооо  ooooh!

# 14
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Случва ни се понякога да се приспиваме така, особено в последно верме когато ни тормозят гадните зъби. Като я гушнеме тя започва да си мрънка все едно си пее и сама се приспива. Вече доста ми тежи и ме боли кръста и сме намалили тези приспивания до минимум. Иначе нямам нищо против тях.

Общи условия

Активация на акаунт