Коя количка да купя?

  • 1 499
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте,
спряла съм се на тези два модела колички и незнам коя да избера от двете.  newsm78
http://www.cangaroo-bg.com/in/index.php?act=inside_product&product_id=119
http://www.moebebe.com/catalog/product_info.php?manufacturers_id … 4e4a9a05a4c9d17a8


http://www.cangaroo-bg.com/in/index.php?act=inside_product&product_id=32

Последна редакция: ср, 15 апр 2009, 18:49 от Retayl

# 1
  • Мнения: 35
На мен лично повече ми допада първата

# 2
  • Мнения: 3 312
първата  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 99
Аз видях вчера една жена с втората количка, направо имах чувството че детето ще падне, вятъра брулеше личицето му и ми стана много мъчно!  Twisted Evil  Така че не му мисли - първата Peace

# 4
  • Мнения: 8 242
Че те първата и втората освен по колелата отпред, по друго не се различават..
И двете ми се виждат адски неудобни..

# 5
  • Мнения: 340
Втория модел се продава с коша за новородено и лятната седалка,а първия-с кошницата и лятната,ако това може да ти реши дилемата.Коша за новородено на модела е доста широк и удобен за бебето Peace

Пумиета Пумева,какво имаш предвид,че сякаш детето щяло да падне newsm78

# 6
  • Мнения: 75
Че те първата и втората освен по колелата отпред, по друго не се различават..
И двете ми се виждат адски неудобни..
да именно колелата ме притесняват, по точно първата ми харесва повече,но триколките май са по нестабилни.
Коша става и за новородено, но отдолу си стоят коланите и незнам каквото и да сложа дали няма да му убива на бебето newsm78
Аз видях вчера една жена с втората количка, направо имах чувството че детето ще падне, вятъра брулеше личицето му и ми стана много мъчно!  Twisted Evil  Така че не му мисли - първата Peace
как така да падне  Shocked

# 7
  • София
  • Мнения: 8 275
Не бих взела нито едната

# 8
  • Мнения: 227
Първата много ми харесва, тъй като моята е стария модел и съм много доволна Simple Smile Препоръчвам Кидс Тур Simple Smile Peace

# 9
  • Мнения: 168
моята количка е първия модел общо взето съм доволна от нея но е малко трудна за управление не е много маневрена

# 10
  • Мнения: 75
моята количка е първия модел общо взето съм доволна от нея но е малко трудна за управление не е много маневрена
Този модел излезна преди 2-3 седмици. newsm78
Дават я като много маневрена,

# 11
  • София
  • Мнения: 44 037
Не бих взела нито едната

и аз така Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 464
Не че виждам разлика в моделите newsm78 Не бих взела нито една от двете.

# 13
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Моята е Пасенджър, която е абсолютно същата като втората, само че е триколка и мога да кажа, че съм страшно доволна от нея. И двата коша - за новородено и летния - са широки и много удобни. Много ми е чудно как точно детето е щяло да падне при положение, че има колан и самият кош е доста стабилен, а не примерно като някои други подобни модели, на които доста се клати. А и с това, че триколките били по-нестабилни също не съм съгласна. Вече 10 месеца я ползвам и мога да кажа, че е много маневрена и минава през дупки и разбити пътища като танк, въпреки че не е много тежка.
От двата модела бих препоръчала втората, защото е аналог на моята, но четириколка.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 99
Че те първата и втората освен по колелата отпред, по друго не се различават..
И двете ми се виждат адски неудобни..
да именно колелата ме притесняват, по точно първата ми харесва повече,но триколките май са по нестабилни.
Коша става и за новородено, но отдолу си стоят коланите и незнам каквото и да сложа дали няма да му убива на бебето newsm78
Аз видях вчера една жена с втората количка, направо имах чувството че детето ще падне, вятъра брулеше личицето му и ми стана много мъчно!  Twisted Evil  Така че не му мисли - първата Peace
как така да падне  Shocked
 
В смисъл че детето по принцип е или легнало, или седнало... А това бебче беше на 30 градуса, почти право седеше. Не бях виждала такова нещо и си мисля че е доста странно! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт