Дамски обувки 35 номер

  • 14 164
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 44
И така, при смяната на сезоните пак се оказвам без обувки. Като се вземе предвид, че нося 35 номер и нямам време за обикаляне на магазини из целия град, направо ми иде да зарева. Ако някоя колежка по съдба с малко краче скоро е попадала на толкова малки обувки в София, които не са откровено спортни, моля да сподели.

Предишни години съм попадала на 35 номер на пещерската фирва SVIK, но не знам имат ли магазин във фабриката. Ако някоя мама от Пещера знае, ще е чудесно. Склонна съм и до там да отида. Ако пък знаете магазин в София където да ги намеря, още по-добре.

# 1
  • Мнения: 1 418
В "Младост"4 има до "Фантастико" един базар.Там в едно
магазинче има малки номера,ама са цифра.Над 70лв.
Ако те устройва...

# 2
  • Мнения: 2 153
Охххх напълно те разбирам. И аз съм с 35 ти номер и едва си намирам....

# 3
  • Мнения: 44
В "Младост"4 има до "Фантастико" един базар.Там в едно
магазинче има малки номера,ама са цифра.Над 70лв.
Ако те устройва...

До 100лв. мисля, че ще ги преживея. Моля те, обясни по-подробно къде е това магазинче (може би номер на съседен блок). Благодаря.

# 4
  • София
  • Мнения: 194
Привет и от мен ... и аз съм в тази категория - 34 сандали 35 за обувки - и то зависи:-)
Скоро от Мола на Стамболийски си купих на Hush Puppies - обувки - много удобни, 35 номер за 70 лева - бяха намалени

# 5
  • Мнения: 18
В Стил 99 има на Свик обувки, има и на други български марки, майка ми също с малък крак от там си взима. Имат магазини на различни места може да разгледаш къде ти е най-удобно.
http://www.stil99.com/network.php

# 6
  • Мнения: 0
а аз нося 34 номер.направо ми е много трудно,но с много обикаляне все пак намирам

# 7
  • Мнения: 44
tancheto76, благодаря. Днес ще се метна до магазина им в Младост. Дано да имат нови неща, че преди 2-3 седмици беше пълна скръб.

Мола на Стамболийски ми е малко далече, но благодаря и на теб little stranger.

# 8
  • Мнения: 1 418

До 100лв. мисля, че ще ги преживея. Моля те, обясни по-подробно къде е това магазинче (може би номер на съседен блок). Благодаря.
Точно до "Фантастико"-Младост 4.Базарът се казва
VS Market

# 9
  • Мнения: 330
Магазини Пепина М. Имат и два аутлета, където продават минали колекции и по - скоро тези номера, които са им останали - от всички модели имат 35 и 41, масовите номера ги няма. Единият аутлет на на ул. Лавале - отстрани на Булбанк, а другият е в един от безистените срещу площад Славейков.

# 10
  • Мнения: 44
Благодаря на Тути и atenan. При малко свободно време ще "преслушам" и тези магазини.

Иначе вчера успях да си купя 2 чифта от Стил 99 в Младост. Сега ще трябва да се уча да ходя с тях  Grinning, защото са с токчета. Направи ме впечатление, че от няколко модела има и 34 номер. Shocked Мислех, че не правят толкова малък номер.

# 11
  • Мнения: 3 622
И аз съм с 35 номер, но нямам проблем с намирането на обувки. Във Варна веднага бих ти посочила два - три магазина от които си купувам обувки

# 12
  • Мнения: 830
И аз съм с 35 номер, но нямам проблем с намирането на обувки. Във Варна веднага бих ти посочила два - три магазина от които си купувам обувки
Казвай, че с тези малките номера вече лошо ми става  Hug

# 13
  • Мнения: 411
ако си фенка на онлайн пазаруването виж в сайта на Паоло ботичели, има такава номерация  Peace
http://www.paolobotticelli.com/bg/index/index/index.html
има дадена и магазинната мрежа  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 830
ако си фенка на онлайн пазаруването виж в сайта на Паоло ботичели, има такава номерация  Peace
http://www.paolobotticelli.com/bg/index/index/index.html
има дадена и магазинната мрежа  Simple Smile
Стига сте ме дразнили с тези обувки във Варна ги няма  Cry иначе съм си харесала няколко модела и то много, но не ми се рискува онлайн.

Общи условия

Активация на акаунт