Оперативна намеса при лечение на кривогледство

  • 710
  • 2
  •   1
Отговори
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 273
Синът ми е на 5 и повина години и от 3години е с очила с оклузия на лявото оченце защото го идкривява навътре.Наблюдава го доц.Контрова и имаме напредък с възстановяването на зрението но окото.Но на 07-04-2009 бяхме отново на контролен преглед и изведнъж лазерната корекция която евентуално можеше да се наложи се превърна в операция с пълна упойка и много сложни термини които мъжът ми / аз не успях да присъствам на прегледа / естествено не е разбрал.Моля ако някой вече е минал по този път да пише ,че вече от притеснение не мога място да си намеря.Това ще е третата му операция с пълна упойка ,а като знам какви неща стават по болниците ме втриса.

# 1
  • Мнения: 3
Ние все още не сме минали по този път но и на нас ни предстои същото и се чудим какво да правим и най-вече къде и при кой... Моята дъщеря е на 7 и половина год. и ние също година и половина затваряхме око защото е "мързеливо", но преди месец се оказа, че всъщност трябва да оперираме заради кривогледство. Реших, че трябва да се консултирам с поне още трима лекари и сега сме в още по-голямо неведение  newsm78 , защото и тримата предписаха различни рецепти за очилата й... Мислехме да търсим и д-р Контрова за консултация, макар че сме от София и тогава да вземем решение...При вас какво е развитието?

# 2
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 273
Ами развитие в момента по проблема нямаме.Колкото повече мнения искаш толкова повече затъваш и се разколебаваш.Решихме да изчакаме решаващия преглед при доц.Контрова през месец август и тогава ще му мислим.Между другото поразпитах и отново се убедих ,че Контрова е една от най-добрите детски офталмолози в България така че май няма да се стигне до пътуване към София.Ако искаш да се свържеш с нея мога да ти дам телефони за записване в кабинета.

Общи условия

Активация на акаунт