Добър детски очен лекар в София

  • 4 868
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 553
Здравейте !

Голямата ни дъщеря има ечемик, който искат да отстранят оперативно, въпреки, че не се е капсулирал напълно. Ние все пак искаме и второ мнение.
Моля ви да ни препоръчате добър очен лекар, от който сте останали доволни.
Чувала съм, че лекарите в Токуда са добре подбрани като цяло, но ...
Предварително ви благодарим !

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
От форума разбрах за д-р Топов, страхотен детски офталмолог, има подход към децата и е много добър специалист  Peace Ако се интересуваш мога да ти дам координати.

# 2
  • Мнения: 719
Ние ходим при д-р Лолова. Внимателна и мила с децата.

# 3
  • София
  • Мнения: 553
Моля ви като споменавате имена да ми кажете и в коя болница работи, както и координати Hug

# 4
  • Мнения: 1 677
Д-р Попова, д-р Топов, д-р Галя Димитрова, преглеждат в МА, детски очен кабинет. Аз съм доволна и от тримата.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз пък препоръчвам д-р Константинов.
На всичкото отгоре дава консултации тук в нашия форум
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332940.0

# 6
  • Мнения: 719
Д-р Лолова преглежда с направления в Окръжна болница половин ден в седмицата(мисля, че беше сряда сутрин?). Напливът е голям и чакането е доста кошмарно. Има частен кабинет на ул."Фритьоф Нансен" 17, където е много по-спокойно. Последно като ходихме прегледът беше 40 лв. Има и сайт www.lolov.com.

# 7
От форума разбрах за д-р Топов, страхотен детски офталмолог, има подход към децата и е много добър специалист  Peace Ако се интересуваш мога да ти дам координати.
Здравейте, казвам се Ани Муховска имам син на 3 години с диагноза хоризонтален нистагъм, ходихме преди година при д-р Топов сега пак искаме да го посетим за профилактичен преглед, но се оказа,че сме загубили координатите.Моля,Ви изпратете ми на e-mail адреса на кабинета му в София(частния прием).Благодаря Ви предварително.

Общи условия

Активация на акаунт