До каква надморска височина ???

  • 1 630
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 255
Момичета, кажете моля ви има ли значение до каква надморска височина могат да се качват бебоците ?
Смятаме да ходим малко на планина и се  чудя накъде ?
Според джипито до към 1800-2000 м няма проблем - стига да не е рязко изкачването (например с лифт).
Моля споделете вие докъде сте стигали в метрите и имали някакви проблеми !?  newsm12

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 1
  • Мнения: 8 769
Ами ако му сложиш кислородна маска, може и до 7-8000 м да го качиш Grinning Joy Joy Joy
Според джипито до към 1800-2000 м няма проблем - стига да не е рязко изкачването (например с лифт).
И аз мисля така.  А вие къде смятате да го водите бебе?
Имаше преди време подобен въпрос, може да се пробваш с търсачката.

# 2
  • Мнения: 3 550
Аз като ви гледам скоро ще празнивате 1-ви ЧРД. Не е толкова малко бебето. Наши приятели пътуваха наскоро със самолет с 5-месечната си щерка, а той лети много над 2000 м. Ама, херметизация и т.н. ще кажете вие.  А жителите на планинските държави? Я си се качвай спокойно, синовете ти не са толкова малки.

# 3
  • Мнения: 2 567
Няма никакъв проблем, отивайте си спокойно на почивка. Диана на 4 месеца я водихме на ски, височината беше 1.800м  Grinning Отрази й се прекрасно, спа си, храни се добре...всички бяхме доволни  Laughing
Още по темата-ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=17669.0

# 4
  • Мнения: 8 505
А жителите на планинските държави?
И аз съм на същото мнение thumbsup

# 5
  • София
  • Мнения: 2 164
Хубава тема Mr. Green.
Наш тати няма търпение бебка да порасне малко и да я правим планинарка  Laughing.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 8 932
Добрият ефект е, че изгладнее, ще яде като за световно, и ще спи пак така.
А ние как пием на подобни височини Drunk

# 7
  • Мнения: 2 255
Абе знаех си, че не аз съм лудата майка  newsm47 ама да ви питам да ми е по-спокойно  yes
че кат казахме че ще ходим на планина и свекъра и свекървата, направиха трета световна война  Rage - къде сме повели нависоко туй малко дете, да го повредим нещо ли искаме и тем подобни глупости  Shocked
Не че мъж ми им се върза ама стана голяма дандания, едва не ме изкараха  Stuck Out Tongue Winking Eye и реших да си сверя "часовника" с вас  преди да ги  #2gunfire
Благодаря ви !

Калоян - 29 септември 2004 г.
Кристиан - 8 ноември 1992 г.

http://www.bgphoto.net/viara_bg/

# 8
  • Мнения: 251
Миналата година по това време бяхме на Рила. Дребосъка беше на годинка. Две седмици преди да заминем беше болна от начална пневмония. Много добре и се отрази, въпреки че доста ни убеждаваха да не тръгваме.Там зачерви бузките и се възстанови бързо. Станцията беше на 1650м. Водихме я и на Рилските езера 2200м. и на Мальовица 1960м.
Приятно прекарване и да разказваш!

# 9
  • Мнения: 180
А жителите на планинските държави?
И аз съм на същото мнение thumbsup
е не знаете ли, какво е АКЛИМАТИЗАЦИЯ?! Не се ли сещате, защо бебетата в планински държави нямат проблем с височината? Ами защото са родени на определено наляге, нямат нужда да свикват с него!
Обожавам планината, много често ходихме, преди да се роди Зверито, в 5-тия месец ходих на Вихрен до върха!
Но и аз знам, че не бива да се води бебето на повече от 2000 м.
Иначе - приятно изкарване!
И въпрос - къде ще спите?
И аз искам да ходим, но нещо не ми се ще да го водя малкото по хижите - знаете, какви са условията в тях...

Общи условия

Активация на акаунт