Вижте какво има в пакетчетата със семки

  • 3 637
  • 49
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 231
Някой разбра ли марката - аз май скоро няма да си купя семки Sick

# 3
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Какво се оплакват? Хем ядки, хем суджук.  Party
П.П. Това означава ли, че в суровите ядки може да намериш живо мишле? Троловете ми ще бъдат много щастливи.  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 495
Добре бе то остана ли аджеба нещо на пазара дето няма "екстри". Потресена и силно възмутена съм , как може Rage.

# 5
  • Мнения: 662
Някой разбра ли марката - аз май скоро няма да си купя семки Sick

Ей....тези ги ям доста често."Пенелопа"... Sick

# 6
  • Мнения: 1 567
Ей....тези ги ям доста често."Пенелопа"... Sick

 Sick Sick Sick Май и аз няма скоро да ги купувам...

Сурови семки от пазара и печене в тавата...

# 7
  • Мнения: 12 662
А на мен пък никога не ми се е падала. Crossing Arms Ама то така ми върви - никаква свястна награда - ни от зрънчо, ни от нищо. Но пък съм намирала буболечка в конфитюр, винт в хляб. Та не съм съвсем капо.

# 8
  • Мнения: 6 992
Какво се оплакват? Хем ядки, хем суджук.  Party
П.П. Това означава ли, че в суровите ядки може да намериш живо мишле? Троловете ми ще бъдат много щастливи.  Laughing
Joy
Аз ям сурови и не съм открила още, сори. Laughing
Обаче тука има една девойка, дето подарява, взех си 2.
Пиши и Mr. Green

Гадна история, верно. Confused
Може ли да ги съди човек за такова нещо?

# 9
  • Мнения: 247
Протеинова диета по Дюкан! GrinningСедмици наред да не ти се прияжда и при мисълта за храна да се облекчаваш моментално. Отслабването е гарантирано, може да се патентова.
 Ужасно е. Преди години наш познат се разболя от жълтеница след консумация на слънчогледови семки. След този случай не си и помисляме да си купим такова нещо.

# 10
  • Мнения: 11
това последното направо ме разби. смятай какво е ял човека, че чак жълтеница да хване

# 11
  • Мнения: 2 821
Преди години наш познат се разболя от жълтеница след консумация на слънчогледови семки. След този случай не си и помисляме да си купим такова нещо.
И как се разбра, че се е разболял от семките?

# 12
  • Мнения: 2 018
Тук пак е умряла. Ами аз като си купих преди години едни шоколадови бисквити в кутия. Отварям ги и вътре нещо ме гледа. Заглеждам се и аз. А то мишле. Върти си зъркелите...  Laughing

# 13
  • Мнения: 22
    На една приятелка, преди доста години,  й се падна " изненада" във вафлата - мумифицирано ципокрило насекомо.  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 12 662
Тук пак е умряла. Ами аз като си купих преди години едни шоколадови бисквити в кутия. Отварям ги и вътре нещо ме гледа. Заглеждам се и аз. А то мишле. Върти си зъркелите...  Laughing

 Joy

Общи условия

Активация на акаунт