Жени, какво мислите за мъжете водолеи?

  • 32 372
  • 293
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
"Вдъхновен", ако мога така да се изразя, от темата за мъжете и зодиите и като я поразлистих останах с впечатление, че май нас жените много не ни обичат, а даже някои май ни и мразят - повечето от вас, ако не и всички, са женени за други зодии. И ми стана интересно какво мислят жените за мъжете водолеи. Знам, че голяма част не вярват на работата със зодиите, но пък трябва да отбележа, че където и каквото съм чел за моята зодия - все едно за мен е писано.  Laughing  Даже и извадката (от такъв текст) в личната ми страница е 100% вярно за мен.  Mr. Green 

# 1
  • Мнения: X
Познавам жени водолеи и не са хубави хора...предполагам за мъжете важи същото.Но няма как да съм сигурна...

# 2
  • Мнения: 89
Аз не съм много компетентна по темата с астрологията, но познавам много мъже водолеи и мога да кажа, че са тип мъж, в когото бих се влюбила, но не бих се омъжила за него. Просто за тях е характерно да не могат да са само с  една жена. Прекалено са харизматични и по-често красавци, държат на външния си вид, но..са влюбчиви и склонни към изневери. Иначе са много интелигентни, чаровни, одухотворени и със склонност към изкуството. Но много летят в облаците и си живеят в някакъв собствен свят. Естествено има и изключения, но това е моето мнение за мъжете водолеи. Peace

# 3
  • Мнения: 2 448
повечето от вас, ако не и всички, са женени за други зодии.

Споко има и изключения. Аз съм женена за водолей вече 16 години. Щом го търпя, значи не е толкова зле положението.  Laughing

# 4
  • Мнения: 778
повечето от вас, ако не и всички, са женени за други зодии.

Споко има и изключения. Аз съм женена за водолей вече 16 години. Щом го търпя, значи не е толкова зле положението.  Laughing

О-о-о, благодаря ти, че се включи  Hug Hug Hug
Че и мъжът, с който съм е Водолей  - и ако това ме чака и мен!

# 5
  • Мнения: 10
(...) но..са (...) склонни към изневери. (...)
А ако ти кажа, че има такива, които не изневеряват - ще ми повярваш ли?

# 6
  • Мнения: 884
С моя Водолей сме заедно от 12 години-харесвам си го и си го обичам такъв, какъвто е. Не знам да ми  е изневерявал /гледам, че около това точно се върти темата/, и да го е правил, било е толкова интелигентно, че да не разбера.Изключително екстремна зодия, рядко ми е било скучно с него, готов е да приеме различни предизвикателства, и в работата и в личния живот.Това, което не ми харесва-много бързо се отчайва понякога, все трябва да има някой, който да му дава "крила". Аз пък съм Теле и ми е приятно.

# 7
  • Мнения: 2 448
(...) но..са (...) склонни към изневери. (...)
А ако ти кажа, че има такива, които не изневеряват - ще ми повярваш ли?

Аз ще ти повярвам.  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 4 668
Моят мъж е Водолей .
Много всеотдаен , много добър , много забавен . Всичко това в комбинация с доста привлекателна външност и чаровна усмивка .
Честно казано , от двама ни аз съм по - склонна да залитна / Скорпион съм  Mr. Green / , той не е човека , който би изневерил.
Недостатъци - разсеян е , вечно нещо е забравил . Понякога много вътрешно приема нещата и много се скапва , както казва TIHA VODA . Фантазъор е общо взето  Laughing

# 9
  • Мнения: 10
Честно казано , от двама ни аз съм по - склонна да залитна / Скорпион съм  Mr. Green / , той не е човека , който би изневерил.
Може ли да дадеш координати за връзка с твоя мъж? Grinning Искам да го попитам каква е рецептата за опитомяване на скорпионка. Последната ми приятелка беше скорионка и много сериозно се разочаровах не само от тая зодия, ами и от жените като цяло.

# 10
  • София
  • Мнения: 17 142
Толкова шантава зодия стеее  Laughing
Бившият ми мъж е водолей, настоящият - също. През два дни са раждани, а как едно общо качество нямат, вода и огън са все едно  Laughing
Трябва да проверя асцедентите сигурно  Joy , ама не се връзвам на зодии  Wink

# 11
  • Мнения: 370
странна работа са мъжете водолеи.поне за мен де. иначе контактни,приказливи,с чуство за хумур,но много обичат да се правят на всезнаещи съответно много спорят и по тънката част доста си падат.и доста умело се прикриват.нещо като скрити лимонки. Grinningа и някои са стиснати. Mr. Green

# 12
  • София
  • Мнения: 618
С моят Водолей сме заедно от 11 години  Grinning
Честно казано , от двама ни аз съм по - склонна да залитна / Скорпион съм  Mr. Green / , той не е човека , който би изневерил.
С това съм абсолютно съгласна  Peace , въпреки, че не съм Скорпион  Wink
Май съм попаднала на рядък екземпляр - нищо екстремно, нищо летящо в облаците hahaha  Изключително подреден, педантичен, здраво стъпил на земята, твърдоглав и когато си постави цел я преследва до край.

# 13
  • Мнения: 4 668
Честно казано , от двама ни аз съм по - склонна да залитна / Скорпион съм  Mr. Green / , той не е човека , който би изневерил.
Може ли да дадеш координати за връзка с твоя мъж? Grinning Искам да го попитам каква е рецептата за опитомяване на скорпионка. Последната ми приятелка беше скорионка и много сериозно се разочаровах не само от тая зодия, ами и от жените като цяло.
Да , разбира се  Mr. Green Може да обмените опит .
Истината е , че аз сама си се опитомих така да се каже  Simple Smile Той ме спечели с искреността и всеотдайността си / е , и с външен вид , разбира се / ...
А , аз иначе съм много грижовна и спокойна като човек ... и също съм много всеотдайна  Hug

Ето ти една тема за жените Скорпион - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=369393.0;topicseen

п.п. И си изчисти кутията с лични съобщения !

Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 14:18 от Pipinka

# 14
  • Мнения: 5
Най-малкото, което мога да кажа, е, че са интересни. Интересни, нестандартни, с неочаквани реакции и хрумвания. На мен пък това ми харесва. Или поне за известно време ми харесва, че след време става трудно поносимо да се търпят резките им обрати в мислене и действия

Общи условия

Активация на акаунт