дайте ми нещо да се гръмна!

  • 17 461
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Cry   Cry  Cry да се отчета - другата седмица сме на операция - доктора има съмнения за туморно образувание в десния тестис!!!!! Cry

# 1
  • Мнения: 920
novalexa миличка спокойно.
Първо какво значи "съмнение". Второ - колко доктори го имат това съмнение? Трето - нещата не винаги са такива каквито изглеждат.

Преди всичко се успокой - каквото и да излезе в крайна сметка - по-важното е да се открие навреме и да се оправи. Стискам палци да се окаже поредната лекарска заблуда.

# 2
  • Мнения: 233
не знам, просто не знам! днес ще прави изследвания, но докторът беше категоричен Cry  Cry не било епидидимит. между другото някой чувал ли е за него - Светлин Тачев се казва, приема в "Люлин".

# 3
  • Мнения: 920
novalexa при всички положения отидете на втори специалист.

# 4
  • Мнения: 637
Цитат на: novalexa
не знам, просто не знам! днес ще прави изследвания, но докторът беше категоричен Cry  Cry не било епидидимит. между другото някой чувал ли е за него - Светлин Тачев се казва, приема в "Люлин".


При доц. Тачев ли ходите? По - добре бързо да се оперира и да се направи хистология, за да се уточни какво е. Операцията не е никак сложна или рискова. Съветвам ви да не изчаквате. Дори и в най - лошия случай нещата не са непоправими.

# 5
  • Мнения: 233
Мели, познаваш ли го? Вчера много добре се отнесе с нас, каза ни, че е по-добре да не отлагаме. Каза също, че ще ни прати в МА за операцията.

# 6
  • Мнения: 637
Не го познавам лично, но съм чувала за него хубави неща. Щом е казал, че е по - добре да не се отлага и че не е възпалителен процес, аз бих се доверила.

# 7
  • Мнения: 3 634
Цитат на: novalexa
Cry   Cry  Cry да се отчета - другата седмица сме на операция - доктора има съмнения за туморно образувание в десния тестис!!!!! Cry


Как започна да се съмнява за това?

Моят Финчо, който много мрази докторите и ги посещава само в най- краен случай (или когато иска да лежи в къщи и да не ходи на работа... стига само да им каже, че го боли кръста... ама това е друга тема за разговор) има едни такива малки топчета тук там из тестисите... Явно не пречат на репродукцията (за мое щастие... защото и аз бях започнала да се тревожа да не би след като аз се отърва от моят неовулиращ проблем да се появи проблем при него...).

Та ако можеш да ми кажеш как започнахте да се съмнявате за това... или как доктора започна? Ако искаш, може и на лични съобщения.

# 8
  • Мнения: 233
от няколко седмици, като правим каквото правим и той току каже "ох, заболя ме". преди това го болеше десния крак, нямаше спане по цели нощи, ходи насам-натам - снимки, прегледи, лекарства - нищо не показва. и така по едно време го заглеждам аз, че десният е като надут и като го пипнах - кораво и го боляло много. все казва, че като го боли крака, го боли и тестиса. не знам дали има някаква връзка.

# 9
  • Мнения: 3 634
Аууу... звучи лошо. Добре сте се опътили към доктори. Дано не се окаже нещо фатално.

# 10
  • Мнения: 4 068
Лекси,наистина не отлагайте.По-добре да мине та после да сте спокойни.
Ще стискам палци всичко де е О.К.

# 11
  • Мнения: 233
няма къде да мърдаме! и личния лекар му е казал, че е сериозно, днес само рентген на белия дроб са му направили, чакал е 2 часа и половина да влезе при доктора миличкото Cry  Cry

# 12
  • Враца
  • Мнения: 5 200
novalexa, добре е, че сте отишли на лекар. Сега правете всичко, коео ви казва, щом е добър лекар имайте му доверие. Ние всички ще се надяваме нещата да са по-розови и по-добри отколкото изглеждат.
Но като те слушам мисля, че е добре да кажем на половинките ни да се пооглеждат от време на време, не е болезнено

# 13
  • Враца
  • Мнения: 5 200
А и туморно не винаги означава злокачествено!

# 14
  • Мнения: 233
не знаеш колко си права! аз в началото като му казвах за лекар или за спермограма - да не си отварям устата! ама като стана напечено ... [/quote]

# 15
  • Мнения: 1 497
Е, добре де, но за какво чакахте досега? Ти не беше ли писала преди 1-2 месеца за този проблем?
За "оглеждането", то и ние трябв да си отваряме очите. Обаче скъпа Новалекса, чувала съм за добър изход и възстановяване от подобне тип диагнози. Един от примерите е Любо Пенев- футболиста. Помислете и дали да не замразите семенна течност, за всеки случай.Не съм компетентна,но попитайте лекаря дали иам смисъл, според него.

# 16
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Novalexa, страхът никак не е за подценяване. Не казвам, че е правилно, но напълно го разбирам. Малко далечен пример- май месец имах постоянно зацапване, изчетох в нета какви ли не неща и не и не не ходих на лекар, докато един ден просто ми писна и едва ли не се затичах натам.
Важното е, че трябва да се реагира, а не да си зариваме главата като щраусите с надежда, че ще мине.
Така, че разбери го и него, не се ядосвай, сега има нужда от теб!

# 17
  • Мнения: 233
ядосвах се в началото, сега като е дошло, ще се държим един за друг. сега не знам какво да обясняваме на тяхните ... чакам и моите резултати за хламидиите...

# 18
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Стискам ви палци! Мисля, че всичко ще е наред!

# 19
  • Мнения: 637
Цитат на: novalexa
... сега не знам какво да обясняваме на тяхните ...


Ами просто ще им кажете истината - че има оплаквания от известно време, че има някакво образувание в скротума, че трябва да се оперира, за да се види какво е и така. Само спокойно и горе главата.

И наистина вариантът със замразената сперма не е за пренебрегване.

# 20
  • Мнения: 233
само се моля всичко да мине благополучно и да няма последици. а дали преди това да не направим една спермограма и тогава да замразяваме сперма? дали това нещо не влияе и върху нея, все пак?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Здравей мила !
И аз стискам палци и вярвам , че всичко ще се разреши по най- добрия начин !

# 22
  • Мнения: 4 324
ГЪРМЕНЕТО В ТОЗИ ФОРУМ Е СТРОГО ЗАБРАНЕНО  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

Успех Ви пожелавам и аз, а също така и много положителен изход от проблема  Sign Exclamation

# 23
  • Мнения: 233
Chlamidia Trach-Ig G - 6 АЕ под 9 - отрицателен
Chlamidia Trach-Ig M - 5 AE до 9 - отрицателен
нямам от гадните хламидии!!!!!!!!!!

# 24
  • Мнения: 4 324
Цитат на: novalexa
нямам от гадните хламидии!!!!!!!!!!


Най-после една чудесна новина и при теб  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Grinning

Страхотнооооо, радвам се за теб novalexa

# 25
  • Мнения: 233
благодаря ви за подкрепата! мисля, че ще се консултираме с още един специалист и ако той е също толкова категоричен - ще го направим, щом трябва!

# 26
  • Мнения: 4 068
Лекси браво за теста за хламидиите.Чудесна новина.
Много се радвам за теб.Ще видиш че и с другия проблем всичко ще се нареди.Само не увесвай нос щото тука освен гърменето и това с носа е забранено.
Пак ти казвам чи ние всички стискаме палци.
УСПЕХ!

# 27
  • Мнения: 233
Ренци, виждам, че си от Пловдив. аз уча там, само че задочно - може наесен да се видим, ако искаш де....

# 28
  • Мнения: 4 068
Е ама разбира се бе Лекси!Че как няма да искам.Ти само дай сигналче че ще идваш и ще си организираме срещичка.
Само  пращаш ЛС или пък ако имаш ICQ  и готово.Надявам се дотогава всичко при вас вече да е наред а може и хубава новина да имате.Дано,дано.

# 29
  • Мнения: 4 068
Ох,забравих да те питам ти какво учиш тук?

# 30
Макроикономика Close аз съм още така да се каже "заек" - втора година ще започвам Wink

# 31
  • Мнения: 637
Цитат на: novalexa
Ренци, виждам, че си от Пловдив. аз уча там, само че задочно - може наесен да се видим, ако искаш де....


Казах ви аз, че ще се появи нужда от регионални срещи. Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 324
На регионална Среща в Пловдив и аз ще присъствам  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Wink

# 33
  • Мнения: 233
съгласна съм!
абе преди малко на мен ли ми се стори, че имаше проблем със страницата или е било от нета?

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Всички имахме Sad  , не само ти и не от нета ти! Grinning

# 35
  • Мнения: 4 068
Аз гласувам ЗА за регионалната среща.
Само да се разберем кога и къде.
Така де живеем в един град и ще е супер да се срещнем очи в очи а не само в нета.
Така че ако някой има идея кога и къде да се видим да я казва.

# 36
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Аз по регионално ще съм на софийската среща, но ако има летуващи по южното черноморие август....може и там, но предлагам есента да си направим една голяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяма среща, без извинения Wink

# 37
  • Мнения: 233
и аз съм за среща през есента!

# 38
  • Мнения: 4 068
Аааа и аз съм ЗА есенната среща.Ще бъде супер и ще дойда задължително.

# 39
  • Мнения: 233
момичета, утре ни приемат за операция в четвъртък. ходихме вчера в "Света Анна". много бързо ни "оправиха" - анестезиолог, прегледи всякакви, ехография, всичко. ще го отворят да вземат проба за бързо изследване и тогава ще решат какво да правят - дали да го оставят или не. Cry  Cry  Cry  Cry и така - сега ще стискаме палци всичко да мине благополучно и да няма усложнения и последици.

# 40
  • Мнения: 920
novalexa горе главата! Всичко ще бъде наред. Не губи вяра.
Нали знаеш - взимането на решение за действие вече е наполовина решен проблем.

# 41
  • Мнения: 4 324
Всичко ще се оправи - ще видиш  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation Само не мисли за лоши неща и вярвай в положителният изход от проблема.

Миличка ние сме с теб и ще ти стискаме палци  Sign Exclamation

УСШЕХ  Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation

# 42
  • Мнения: 4 068
Лекси не се притеснявай.Всичко ще бъде наред ще видиш.
Ние сме с теб да знаеш.Силно стискам палци за вас.Ще чакаме новини.
Успех и от мен.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Лекси, и аз се присъединявам към момичетата. Пожелавам ви много късмет и ще видиш че всичко ще бъде наред. Горе главата. Успех.

# 44
  • Враца
  • Мнения: 5 200
novalexa, успех утре, всички ще стискаме палци и ще се надяваме на благоприятен резултат

# 45
  • Мнения: 637
Знаеш, че и аз съм мислено с тебе. Simple Smile

# 46
  • Мнения: 285
Ot dosta vreme pose6tavam foruma, nai ve4e kato 4itatel, no az sym edna ot Vas - jelae6tite i nespolu4ilite dosega.
Iskam da vi kaja 4e moqt priatel ima5e podobni simptomi i se okaza hernia. Pri operaciata - v Pirigiv lekarqt kaza 4e e izvadil i edin @Lipom@, bez pove4e razqsnenia, no ot togava, da 4ukna na dyrvo ne e imal nqkakvi problemi.

# 47
  • Мнения: 1 497
Лекси, как са нещата при вас?

# 48
  • Мнения: 4 068
Лекси,какво става при вас?Има ли развитие и новини?
Стискам палци всичко да е минало О.К.!Пиши,защото се притесняваме за вас.

# 49
  • Мнения: 233
здравейте момичета! с две думи да ви разкажа - махнаха му тестиса, резултатът е лош - ще има последващо лечение с химиотерапия и други. държим се един за друг - сега ходим на превръзки на раната и така.

# 50
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: novalexa
здравейте момичета! с две думи да ви разкажа - махнаха му тестиса, резултатът е лош - ще има последващо лечение с химиотерапия и други. държим се един за друг - сега ходим на превръзки на раната и така.


Ох, Лекси, толкова ми е мъчно за вас!  Cry Съжалявам за лошите новини! Бъди силна!!!
Какво казват лекарите за бъдещето?

# 51
Ujasno sajalqvam milichka, no tova moje i da e bilo malkiq dqvol. Vsichko shte se opravi, shte vidish. Druj se mujki i mu budi opora. Skoro tazi istoriq shte bude samo losh spomen.
Nie sme s teb, nali znaesh

# 52
  • Мнения: 233
не знам нищо засега, само се моля да няма разсейки! в четвъртък ще ходи за превръзка в софия и сигурно ще е дошъл резултатът от хистологията. но ще се правят и изследвания на някакви хормони, ще минава и през скенер, за да се види всичко дали е наред. най-вероятно ще има и друга операция за лифните възли.
а на тебе зъхи - честито и лека бременност ти желая!

# 53
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мерси, мила!  Simple Smile Искрено се надявам и вярвам, че и теб ще те сполети това, след като проблемите ви отшумят...
Само не се отчайвайте, моля те! Добре е, че сте се решили на операцията. Ако няма разсейки (ДАНО!!! Rolling Eyes ), ще трябва само време и сила да се възстанови.
След толкова лашо няма как да не ви чака и нещо много хубаво, вярвайте!
Стискам палци, моля се за вас!

# 54
  • Мнения: 4 324
Съжалявам за лошите новини мила  Sad Но силно се надявам с това да е приключил лошият период от живота ви. Пожелавам ви от тук нататък, да има само добри и хубави новини от вас.

И аз като Зъхи ще се моля за вас и за възможно най-добрият изход от положението.

Не се отчайвай мила, а бъди силна. Ние ще ти помагаме доколокото можем

# 55
  • Мнения: 233
благодаря ви, момичета! много ми е тежко в момента, но знам, че вие сте с мен и това ми е опора! не искам повече да утежнявам атмосферата на форума, затова ще ви помоля да ме "пуснете" за известно време "в отпуска" - няма да се включвам в темите. надявам се, че ме разбирате. благодаря ви за всичко.

# 56
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз лично не те "пускам"! Искам да обещаеш, че всеки път като имаш нужда да говориш с някой, ще ни потърсиш! Непременно ни информирай за всичко, което се случва, с теб сме и в добро и в лошо, но аз смятам, че с лошото е на привършване!

# 57
  • Мнения: 233
разбира се, че ще ви потърся, ако имам нужда! просто сега смятам, че не съм добра компания, нито пък за съвети.

# 58
  • Мнения: 4 324
Цитат на: novalexa
разбира се, че ще ви потърся, ако имам нужда! просто сега смятам, че не съм добра компания, нито пък за съвети.


Задължително ще ни търсиш имаш ли нужда да поговориш с някого  Sign Exclamation
Не е необходимо да си в добро настроение за да пишеш във форума. Именно сега се нуждаеш да поговориш с някого, за да ти "олекне" доколкото е възможно. Ако искаш това ще сме ние, но ако смяташ, че писането във форума в момента ти идва в повечеко, аз лично те пускам.

Не се чуваствай длъжна да пишеш в другите теми, нито пък да даваш съвети. Сега ти имаш нужда от подкрепа и разбиране, сега ние ще сме до теб и ще помагаме.

# 59
  • Мнения: 1 497
Мила Лекси, прегръщам те.

# 60
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Много съжалявам, че така са се развили нещата. Бъди силна, много храбра и важното е да се подкрепяте абсолютно във всичко.
Важното е, че са махнали това, много се надявам от сега нататък д аполучвате само добри резултати.
Не си мисли, че ще ни дотежи твоето присъствие, напротив всички тук бихме искали да ти помогнем, не можем много, но можем да ти даваме кураж и да те изслушваме, понякога помага.
Пиши след прегледа и изследванията какви са резултатите и ако имаш нужда просто да поговориш с някой ние всички сме тук и мислим за вас двамата и се надяваме на добри резултати.
Прегръщам те

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Мила Лекси, толкова съжалявам че така се е случило при вас. Дано вече всичко лошо да е зад гърба ви (моля се за това) и оттук нататък да ви се случват само хубави неща.
Прегръщам те.

# 62
  • Мнения: 966
Ickrewno ce nadiavam loshoto ve4e da e zad garba vi dano ot tyk natatak vci4ko da e ok . Pishi ako imash jelanie kak ca minali icledvaniata nadiavam ce rezyltatite da ca dobri. Sha ti dam edin cavet moje niakoi i da ce pricmee no, e znam 4e moje i da e cmeshno no otidi v carkva i pomoli popa da vi 4ete za zdrave ako ne pomogne niama i da navredi.

# 63
  • Мнения: 4 068
Мила Лекси,не мога да ти опиша колко съжалявам,че преживявате това.Но и аз като другите момичета съм убедена,че с това лошите неща ще приключат и от тук нататък ви очакват само хубави и щастлви мигове.Подкрепяйте се и се дръжте един за друг.Обичай силно съпруга си и му го показвай,защото той сега има нужда от това.
Искам да знаеш,че с цялото си сърце и душа се моля за вас.Когато имаш нужда само ни потърси-ние винаги ще бъдем тук за теб.Винаги ще сме до теб.Нали затова са приятелите.
Мислено съм с вас и ви прегръщам силно.

# 64
  • Мнения: 4 399
Ujasno syjaljavam, che neshtata sa prieli takyv obrat pri tebe. Silno se nadjavam, che skoro shte poluchite po-optimistichni novini! Izprashtam ti cjaloto sychuvstvie na koeto sym sposobna i mnogo, mnogo polojitelna energija!

# 65
  • Мнения: 1 975
Много съжалявам че така се е получило   Sad  
Просто не мога да намеря думи с които да те утеша .........  Sign Exclamation  Cry

# 66
  • Мнения: 233
все още на са готови резултатите, може би по-късно този следобед. искат 200 лева, за да мине на скенер!!! Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes

# 67
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Цитат на: novalexa
все още на са готови резултатите, може би по-късно този следобед. искат 200 лева, за да мине на скенер!!! Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes


Ама как е възможно такова безобразие!  Shocked  Imp Та той нали е опериран, не е ли с направление?!

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Цитат на: Tania79
Цитат на: novalexa
разбира се, че ще ви потърся, ако имам нужда! просто сега смятам, че не съм добра компания, нито пък за съвети.


Задължително ще ни търсиш имаш ли нужда да поговориш с някого  Sign Exclamation
Не е необходимо да си в добро настроение за да пишеш във форума. Именно сега се нуждаеш да поговориш с някого, за да ти "олекне" доколкото е възможно. Ако искаш това ще сме ние, но ако смяташ, че писането във форума в момента ти идва в повечеко, аз лично те пускам.

Не се чуваствай длъжна да пишеш в другите теми, нито пък да даваш съвети. Сега ти имаш нужда от подкрепа и разбиране, сега ние ще сме до теб и ще помагаме.

  202uu  И аз съм с теб мила, то иска ли питане Rolling Eyes
Прегръщам те силно!

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Лекси, не знам какво са написали в диагнозата, но като чета че пишеш за химиотерапия, значи би следвало да се води онко болен. А Онко-болните са освободени от всякакви такси в болниците.  Проверете как стоят нещата в РЗОК.

# 70
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Е как да не се ядосва човек? 200 лв, ако не ги дадете няма да го направят ли?
дано д аимате скоро резултатие и да минете този скенер. Моля те пиши ни как са нещата

# 71
  • Мнения: 233
диагнозата му е тумор на десен тестис, поне така пише в болничния лист. казали са му, че може да вземе направление от личния за скенер, но така и така ще трябва да чака ред и да търси сам място, на което да мине. не знам, ще ги прежаля тия пари само и само да се оправи, защото ако трябва да чакаме ... пък и като са го поели те там, поне знаят какво да правят. и още 80 лева трябвали за лекарство, което се пие и се прави инжекция пред скенера. мисля си, че е нещо като при цветната снимка при жените. главата ми ще изпуши вече ...

# 72
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Наистина ще трябва да ги дадете парите, защото трябва да се направи този скенер, но това е порсто отвратително да изнудват хората по този начин Imp  Imp  Imp
А другите резултати излязоха ли вече?

# 73
  • Мнения: 233
не знам Sad в понеделник пак ще се ходи и сигурно тогава ще ни кажат какво е. от завчера до днес намерих толкова много неща, а пък какви отвратителни снимки има ...

# 74
  • София
  • Мнения: 2 686
Лекси, много съжалявам за това, което ви се е случило. Мога да те посъветвам само едно, което аз знам от опит в подобни случаи. Трабва да си много, много нахална, да държиш на своето и да си търсиш правата. Онколозите в България са най-долната и подкупна пасмина. Имате право всички изследвания да бъдат направени спешно и безплатно. Интересувай се, питай и нахалствай и ако давате пари на ръка, правете го след свършена работа, защото иначе нищо няма да бъде направено, а парите ще са напразно загубени.
Желая ви много късмет и стискам палци всичко да бъде наред!

# 75
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Лекси, спри да ровиш!!!!И да гледаш страшни снимки, няма да ти помогне, само ще се травмирате повече.

# 76
  • Мнения: 233
няма, обещавам! поне малко се успокоих от това, което прочетох за подобни случаи. в смисъл - нещата, които трябва да се направят, изследванията на хормони и т.н., за самата операция ...

# 77
  • Мнения: 920
Миличка много съжалявам, че се налага да преживяваш това. Бъди силна - вярвай че нещата ще се оправят.

За нашия форум няма подходящо и неподходящо настроение - винаги когато имаш нужда ние сме тук.

# 78
  • Мнения: 233
така, ходихме и днес - не ни казаха точно какъв е резултата - средно положение било - иначе е потвърдено, че е тератом. сега в петък ще ходи за скенера. ще трябва май втора операция да се прави, за да се махнат лимфните възли.

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 21 610
Късмет мила и стискам палците , нали знаеш !?

# 80
  • Враца
  • Мнения: 5 200
А кога ще имат точните резултати? защото това средно положение не ми прилича на диагноза. Стискаме палци и мислим постоянно за теб.

# 81
резултатите са готови, но той му каза, че ще говорят в петък като отиде за скенера. нещо ми се виждаше нервен като говореше доктора, кой знае?!?!

# 82
  • Враца
  • Мнения: 5 200
Сега недей така за нервността на лекаря, може да не е за това-само ще се притеснявате допълнително. Хайде да минава по-бързо времето до петъка, за да знаете срещу какво се борите!

# 83
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Лекси мила, не се затормозявай с черни мисли. Всичко ще е наред. Стискам палци за петък.

# 84
Zdraveite momicheta,

Az ot izvestno vreme vi cheta, ama narochno ne se registriram, zashtoto ako pochna da pisha niama da moga da se spra, a disertatziata niama koi da mi ia napishe  Simple Smile   Nie s mqja mi sqshto probvame za bebe, no samo ot tozi mesetz....

Na kratko obache iskah da napisha na Leksi-- znam kolko ujasno e kogato na niakoi blizqk mu postaviat oncologichna diagnoza (bashta mi predi 2 mesetza pochina ot rak na belia drob na 52 godini!).  No razlichnite vidove rak imat sqvsem razlichna serioznost.  Az toku shto proverih na www.webmd.com za teratom na testisite i shansa za izlekuvane pishe, che e 95%!  Taka che gore glavata!  Na webmd.com mojesh da prochetesh mnogo informatzia (ako polzvash angliiski), koiato spetzialno za rak na testisite e mnogo obnadejdavashta!  Mislia, che e hubavo chovek da chete za da moje da znae kakvi vqprosi da zadava na lekarite i za kakvo da se bori.  Naprimer ot bqrzia prochit vidiah, che za rak na testisite 1 faza chesto se preporqchva lechenie s radiatzia, profilaktivno za da se doubiat kletki, koito moje da sa ostanali sled operatziata.  Tova predlagat li vi go?  Mejdu drugoto pishe, che teratomite mogat da sa i dobrokachestveni.  Proverili li sa veche tazi vqzmojnost?  Ako imash nujda ot niakakva informatzia po niakakqv konkreten vqpros, pishi mi, shte se postaraia da ti ia nameria.  Uspeh i ne se otchaivaite!!  Mejdu drugoto nai-dobria priatel na mqja mi e imal rak na testisite na 18 godini, operirali sa go i sega veche e na 36 i (da chukame na dqrvo) niama i pomen ot raka...

Izviniavaite, che pisha na latinitza, no niamam kirilitza na moita klaviatura i pisha adski bavno na kirilitza.

Pozdravi na vsichki,

Maria

# 85
  • Мнения: 233
мила мария, благодаря на теб и на останалите момичета, което ме подкрепят и окуражават. сутринта ходихме на църква с майка му. дано и господ ни помогне!

# 86
Лекси, миличка и аз утре ще ходя на църква и ще запаля една свещичка за вас. Стискам палци всичко да е наред и скоро да остане само лош спомен.

# 87
  • Мнения: 966
Leksi, silno se nadiavam 4e v nai ckoro vreme she pro4eta 4e problemite sa ti bili samo losh cpomen. Ctiskam palsi maja ti da ce opravi vazmojno nai barzo. Pishi kogato imash vazmojnoct.

Общи условия

Активация на акаунт