Чували ли сте нещо за Herbal bust plus?

  • 4 014
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 817
Търсейки си нещо стягащо за бюста попаднах на този сайт http://www.bustplus-bg.info/bust-plus-dejstvie.php Продуктите, които предлагат са основно за уголемяване на бюста (от което аз нямам нужда), но и за стягане. Някоя от вас дали има впечатления?

# 1
  • Мнения: 9
тези продукти са опасни. моя приятелка от холандия пи преди време някакви точно на растителна основа хап4ета за леко оголемяване на бюста. много голяма реклама и хвалби по телевизията и т.н.  от тях и спря месечния цикъл и какво ли още не. звъня във фирмата производител, от където и казали. че това е нормално и да се интересува преди да почне да ги пие. уж безвредни ама не е точно така. а, да, и ефект никакъв!

# 2
  • Мнения: 9
сега се зачетох по подробно, същите глупости пишеше и на другите. това е 100% измама. гаранция!

# 3
  • Мнения: 2 011
А дали някоя съфорумка не е пробвала да  сподели? newsm78

# 4
  • Мнения: 817
Хмм, и на мен ми изглеждаше доста съмнително просто така да се уголемяват гърди, но не предполагах, че чак може да вреди. Благодаря за разяснението   bouquet

И за да не пускам друга тема да питам дали са добри продуктите за бюст на Lierac? Тях наистина вися да си ги взема, но пък някое и друго мнение никога не е излишно.

# 5
  • Мнения: 9
изкушението наистина е голямо, аз също ги имах, но така и не се престраших да ги пия. показах ги на приятелка лекар и тя каза, че не може без хормонална намеса да ти порасне бюста и сигурно има някакви хормони в тях. от което сигурно моята приятелка получи нарушения в месечния цикъл. иначе като ги четеш- супер!

Общи условия

Активация на акаунт