Опасност от предозиране

  • 1 286
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
Има ли такава в случай че ползвам капките Саб Симплекс  преди всяко хранене ?
Направо може да се каже денонощно  Confused моита бебка особено вечер в малките часове след като си хапне и почва едно пъчене , пънене свиване на крачета и кротко мрънкане което я разбужда и започва да плачка вече незнам колики ли са що са ? Дали мога да ги комбинирам с някой по силни ама като гледам ?
Майчета дайте ми съвет много ми е мъчно да я гледам как се мъчи милата .
А тя може и да се мъчи защото неможе да се наака акала е от вчера само веднъж може ли и от това да е ?

# 1
  • Мнения: 6 315
Не няма, стига да ги ползваш според листовката. Активното вещество на Саб Симплекс се изхвърля с акото. Имаше други капки, в които има и алкохол - с тях трябва да се внимава, но със Саб няма проблеми Simple Smile.

# 2
  • Мнения: 5 299
Ако тези капки не помагат -пробвай с други.Обръщай я по коремче,затопляй коремчето-ако и тези методи не помагат-няма смисъл да я тъпчеш с капки..А за акането -пробвай като и сгънеш краченцата към коремчето и ги натискаш така(лекичко) да се изака.Пробвай и с термометъра,но не е хубаво да го правиш редовно,защото детето може да свикне да ака така(поне това съм чувала) Моята беба от 1-я месец ака само по 1 път на ден-нормално е.

# 3
  • Мнения: 513
Благодаря може би наистина ще сменя капките .

# 4
  • Мнения: 128
Пробвай с чай от копър! Ние бяхмемного доволни от него!  bouquet

# 5
  • Мнения: 6 315
Забравих да ти пиша и аз за масажчетата. По принцип при моето бебе ефект от капки нямаше никакъв - с тях и без тях все го болеше коремчето. Правех му масажи и го разнасяхме на рамо - само това помагаше. Има и чай на Хип против колики - съдържа и копър и анасон... Но мисля, че можеш сама да си правиш чай от копърено семе. Дано помогне и бебата ти се успокои от него!

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 newsm78Да ти кажа честно май капките не помагаха много.Явно и детето привикна към тях,а ги сменях редовно.Натискане и загряване на коремчето е голямо спасение.И многото видове чайчета не дадаха резултат.

Общи условия

Активация на акаунт