Откога халва (тахан) ?

  • 3 487
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 438
 Много се чудих, и затова питам вас - вие от каква възраст започнахте да давате на вашите деца?

# 1
  • Мнения: 15 379
Аз още не съм давала, но пък честно казано не виждам и смисъл, поне когато бях дете тахан-халвата беше претъпкана със захар Sick. Едва ли сега е по-различна.

# 2
  • Мнения: 27 524
Не съм давала, защото тук няма. Хубаво нещо е тахан-халвата.  Simple Smile Може да даваш. Над годинка са доста малко нещата, които не се дават  Peace

# 3
  • Мнения: 2 521
Аз още не съм давала такова на малкия.Ама то в нашата къща халва се купува веднъж годишно-на сирни заговезни и никой не я яде.Аз предпочитам да ограничавам сладките неща до минимум и бих му дала само ако види и поиска да хапне.

# 4
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
до сега не съм давала

# 5
  • Мнения: 1 586
Вече съм давала,не помня точно кога но скоро беше ,на мен ми се дояде и той си опита,хареса му но аз не купувам често!

# 6
  • София
  • Мнения: 15 215
Не съм давала. Не купувам халва.

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

 Стига да искаш можеш да даваш.Стига да прецениш, че има нещо полезно в нея и, че не е много сладка за толкова малко дете.Аз не давам на сина ми халва.

# 8
  • Мнения: 1 669
Аз не бих давала, но това е личен избор... Peace

# 9
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Изобщо не съм си мислила да му давам халва. Пък и какво й е полезното на халвата newsm78

# 10
  • Мнения: 27 524
Пък и какво й е полезното на халвата newsm78

Какво й е вредното?  Simple Smile

Прави се от тахан и мед основно. Медът е супер полезен. Таханът е хранителен продукт, който се получава от смилане на семена на ядки, които са маслодайни растения и ползата, витаминният им състав и полезност са неоспорими. Таханът може да е от слънчогледови семки, от фъстъци, от сусам, от лешници и всякакви други ядки.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 4 433
Пробвах миналата седмица,не му хареса Thinking

# 12
  • вкъщи
  • Мнения: 704
не съм давала и не купупам-вредна е за децата

# 13
  • Мнения: 284
Не съм давала и няма да дам.

# 14
  • Мнения: 69
не съм давала защото не сам купувала , но не съм против

Общи условия

Активация на акаунт