Координати на добър детски стоматолог, подкрепящ кърменето

  • 896
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Явно имаме кариес на ранното детство и според всичко, което прочетох, а и по наблюдение, този кариес се развива много бързо. След консултация с двама млади стоматолози, които нямат опит с деца, мисля, че  ни трябва спешна консултация с детски стоматолог. За да не се травмира детето предпочитам да е внимателен и с подход към децата. А за да не се травмирам аз, не желая да чувам, че е виновно кърменето, че трябва да спра нощното кърмене и подобни неща.
 Местоположението не е толкова важно (до София или Пловдив може да пътуваме).
Ако някой е имал подобен проблем и е открил стоматолог, от койте е доволен, ще съм много благодарна да споделите Simple Smile

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ако можеш да се разходиш до Пловдив, направо пиши на Dr. Jend тук във форума - ако си преглеждала стари теми по въпроса за "бибероновия" кариес и кърменето, там има неговите позиции на зъболекар и татко на кърмени деца Grinning

# 2
Хей Мами,
Познавам една добра детска стоматоложка в София
Казва се Мария Павлова, и е поливалентна - става за деца и възрастни
ето и координати ако на някой му потрябва: 0888665582
Намира се близо до Южния парк, ул "Хайдушка гора - 141, много сам доволна, работи и с здравна каса
много е любезна, внимателна и вади забчетата без проблем за дечицата ни

# 3
  • Мнения: 2 531
Трябва ти стоматолог който да ви излекува зъбките. Дали подкрепя или не кърменето в случая не те интересува, тъй като ти си направила избора си по тоя въпрос!
Като много опитен и добър детски стоматолог ти препоръчвам д-р Маркова от СФ София и д-р Емилия Илиева от Сф Пловдив , и двете са детски стоматолози! Нямам координатите им за съжаление! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт