46 ОУ Константин Фотинов

  • 5 372
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 80
Моля за информация за 46 ОУ Константин Фотинов. Предстои ни предучилищна и ме интересува там има ли, от колко до колко, доволни ли сте? Също така за нивото на обучение от 1ви клас и съответно отзиви за учители. Каква хореография е застъпена и от кой клас? Благодаря ви!

# 1
Моля за информация за 46 ОУ Константин Фотинов. Предстои ни предучилищна и ме интересува там има ли, от колко до колко, доволни ли сте? Също така за нивото на обучение от 1ви клас и съответно отзиви за учители. Каква хореография е застъпена и от кой клас? Благодаря ви!
Здравейте
Аз преди учех там и мога да кажа че това училище е наистина много много добро.
Изключително е !!! Аз в момента съм на 15 но преди учех там и емоциите които са в училището свързани с народните танци са неуписуеми. Общо взето  ТОВА Е МНОГО ХУБАВО УЧИЛИЩЕ !!!! Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 886
Има предучилище.Но госпожите които ще поемат 1 ви клас са за тази година мога да ти препоръчам АСЯ ПЕТРОВА .страхотна е.Септемви обаче взима 1 клас .Жалко че моя син не успя да е при нея.Аз живея точно до това училище но не записах синът си там..Ако беше АСЯ класна  моето дете щеще да е при нея.М/у другото на всички учители там децата и внуците учат в 32 ро .Сама си отговори защо.Танците можете и отделно да ги изучавате,дори да не  учите там

Общи условия

Активация на акаунт