къркорене

  • 544
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 636
Мили майчета, на моето бебче така му къркорят червицата, когато я храня, че понякога се чудя дали това не са моите. Даже усещам и с ръка, когато я сложа на коремчето. Rolling Eyes Изглежда не я боли много, защото не плачка, но се върти и не се чувства добре. Всъщност това нямаше да ме притеснява, ако не бе съпроводено със слуз в акото, даже доста понякога.

П.П. От 10-ина дни сме само на кърма  Grinning, преди това давах добавка Фризопеп. Имаме АБКМ и затова съм на абсолютно строга диета от два месеца. Напоследък обаче тази слуз и къркоренето се увеличиха и това  ме  Weary

# 1
  • Мнения: 3 550
Когато беше на вашата възраст и на нашия юнак много му къркореха червата. Отдадох го на незрялата храносмилателна система. Него, това като че ли не го притесняваше. Сучеше си спокойно. Ще го израстете, още сте в периода на коликите и всякакви стомашни неразположения.

# 2
  • Мнения: 636
Тенк ю, Стейси Laughing Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 6 246
И при нас беше така - коликите се изразяваха само в къркорене на стомахчето (и аз ги усещах с ръка), давах капки Бейбинос, постепепенно намаляваха и сега изобщо не давам капки и не му къркори коремчето.

# 4
  • Мнения: 7 106
И на Ева много и къркореха червата,  и то точно когато сучеше. Беше много лакома и гълташе доста въздух. Но нейното къркорене беше болезнено и на втората минута започваше да се гърчи и пищи. Добре че при вас не е така, че какво чудо беше сато си спомня...... Само за тази слуз незнам какво да те посъветвам. Вероятно щом сте с алергия нещо дразни червата, затова си спазвай строго диетата и не е лошо да се консултираш със специалист, да видиш той какво ще ти каже.

Общи условия

Активация на акаунт