бебешки дневник за подарък?

  • 3 044
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Здравейте мами,интересува ме някоя от вас купувала ли си е от тези дневници и дали си заслужава,защото съм канена на погача и много се чудя какво да подаря,искам да е нещо по различно от дреха,играчка и затова се спрях на този дневник. А ако се сещате за нещо друго оригинално ще се радвам да ми помогнете Hug
http://family-bg.com/prX_1610.htm?osCsid=e194fec5c445a66ea74851ec4bdbdda9
Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 2 013
Аз купих на дъщеря ми този,много е подробен:

# 2
  • София
  • Мнения: 12 550
Хубав подарък е. Но първо попитай майката дали вече не си е купила албум.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 272
Аз купих на дъщеря ми този,много е подробен:

Имаме такъв и още един.
Не ми харесват или мястото за снимки не е добро или те карат да пише една камара глупости..... и от 1 г те пращат в 1ви клас  newsm78

# 4
  • Мнения: 262
хубава идея, ако никой не се сети да ни подари и живот и здраве всичко мине добре, ще купя и аз.

# 5
  • Мнения: 9 814
Наистина е страхотен подарък, лично аз бих се зарадвала много.

# 6
  • София
  • Мнения: 23 036
Не е зле, ние имаме розовия  Wink Попитай все пак дали вече не са им подарили или купили дневник!
Аз за подарък харесвам тези неща - http://smehurko.com/catalog/index.php?manufacturers_id=59

# 7
  • Мнения: 1 174
Разбирам, че искаш да подариш нещо със сантиментална стойност. Ако имаш хубава снимка на бебето може да поръчаш чаша, купичка или календар /или и трите/ с неговата снимка  Peace Може да подариш също от тези дигиталните снимки, на които върви кратко клипче, майката ще си избере какво. Питката се правеше на годинка, нали ? Значи детето е достатъчно голямо и за книжка и за филмче. Може да подариш и дръвче бонзай на възрастта на бебето или бутилка  хубаво вино, което да запазят за сватбата  му  Grinning

# 8
  • Мнения: 3 641
На мен ми харесва идеята ти за подарък Peace

# 9
  • Мнения: 575
Аз имам този с жълтото. Големи глупости пише вътре, въобще не го попълвам. Една приятелка събра 3 такива от подаръци, така че по-добре питай първо дали вече нямат Simple Smile

# 10
  • Мнения: 718
И ние имаме такъв дневник, още не съм го попълвала. Направих си собствен, в готовите няма достатъчно място за писане и лепене на снимки Tired
Аз съм за гипсовите отпечатъци за ръчички и крачета, много са оригинални, остават за спомен, перфектен подарък Peace

# 11
  • Мнения: 1 187
Първият албум на сина ми е с бебе отпред. Вътре освен снимките има място и за надписи. Така вместо снимка от първия паднал зъб  newsm78, аз си слагам каквито искам и съответно надписите са мои. Имам снимка с надпис "най-млад гъбар", на която на няколко месеца в гората е хванал една гъба  Mr. Green. Така дори да подарят повече подобни, този може да остане за по-късните години.
Ох, как обясних  Embarassed, дано ме разбра.

# 12
  • Мнения: 219
Ние имаме розовия, хубав подарък е, но по-скоро за първите 6-7 месеца. За след годинка има само 1-2 снимки къде да се сложат  Peace

# 13
  • Мнения: 11 816
Аз също смятам, че вече има такъв.
Можеш да вземеш бебешки сребърни прибори за хранене, или само една лъжичка, скоро ще започне захранването - ценен и хубав спомен!

# 14
  • Мнения: 1 632
Хубав подарък е. Но първо попитай майката дали вече не си е купила албум.
Мда, аз бях събрала 4.

Общи условия

Активация на акаунт