Клуб "Парфюмен Ценител" 10 - Любими аромати Lancome

  • 23 903
  • 305
  •   1
Отговори

Анкета

Кои са вашите любими аромати на Lancome  ?

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 16 апр 2009, 21:36
* Може да изберете максимум 7 опции.

# 15
  • Мнения: 2 768
eta, това изглежда интересно. Ама парфюм ли си е, гел, или какво точно? В шишенце като парфюм е, но....)


Беше станало вече въпрос за него - нова консистенция на аромата като блестящ боди-гел. Пикси беше казала, че има лека разлика с другите му версии (или грешно съм разбрала?)

# 16
  • при морето
  • Мнения: 911
Привет,милички!
Аз гласувах за Мажи ноар,Хипноуз,Миракъл форевъ,Трезор и ...разбира се-любимия ми,невероятен,вълшебен Поем!
От ароматите на Ланком има и такива,които не харесвам-като например Оуи и Миракъл.Но за мен Ланком си е Ланком!
От изброените харесвани бих повторила и потретила всеки-вярна докрай!Такава съм!Но най-големия ми фаворит е Поем-такова настроение ми носи този парфюм,че нямам думи да изразя чувствата си !Толкова цветно-елегантен,че винаги се нося като в омая,кара ме да се усещам специална,обожавам го! Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
ползвала съм само Трезор, и го харесвам, но пък с удоволствие бих носила Хипноз /един ден  Blush като му доиде реда/

# 18
  • Мнения: 3 094
Харесвам почти всичко на Ланком - много носими от мен аромати. Най-ми е любим Поем - една от абдолютните гаджеловки на всички времена.....харесвам също Миракл-ите, като най-вече ми добада Соу Меджик. Ипноз също ми е любимец, пък и е доста траен. Харесвам и Трезор, а за Мажи Нуар мога само да кажа, че нанася душевни травми на незапознатите с определени тъмни заняти:))))))))))))))

# 19
  • Мнения: 17 546
Гласувах. Имала съм само Хипноз. Нещо не се разбрахме докрай, но мисля позитивно за него.

Обаче току що си пръснах от виалчето на китката от новата Flora на GUCCI, която много, много ми харесва, но ми звучи толкова познато, че до минути се надявам да се сетя какво е. Някакъв ефирен вариант на Органза като че ли прозира, сещам се още докато пиша. Органза си я харесвам и този съответно също ми харесва, но е поредното доказателство, че няма нищо ново под слънцето! Да, определено все повече ми заприличва на Органза.

# 20
  • Мнения: 868

Беше станало вече въпрос за него - нова консистенция на аромата като блестящ боди-гел. Пикси беше казала, че има лека разлика с другите му версии (или грешно съм разбрала?)

Бих го нарекла гел-парфюм, от същия тип на Еликсира на #5. Абсорбира се моментално от кожата.  Повече ми прилича на ЕДТ (може би е малко по-мек) отколкото на ЕДП версията, но, технически погледнато, ароматът е КМ.

# 21
  • Мнения: 1 645
Ланком не ми е любима марка и нямам нищо тяхно.
Харесвам Поемата и Трезор,бих ги носила...Тропиците,Цикладите и Бенгала трябва обезателно да си ги припомня - помня,че един от тях много ми беше харесал...
Последния им Манифик изобщо не ми направи впечатление Peace

# 22
  • Мнения: 2 590
запис. За съжаление не мога да гласувам, не съм фен и аз. Или поне за сега.  Grinning

# 23
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз не съм фен на Ланком и като се замисля, май нищо тяхно не искам. Затова пък имам подарен Trezor sparkling, който смятам да подаря на някой, който ще му се радва.

# 24
  • Мнения: 152
Харесвам стария Поем-кремав мие,Хипнойз също ми допадаше до някаде,но не съм фен на слдките аромати Thinking
Обаче имам питане за новия Rochas Soleil -2008г.,има ли притежателки тук вече,как е,що е newsm78

# 25
  • Мнения: 35 891
познавам някои от ароматите на Ланком, но за сега не съм се полакомила да притежавам цяла бутилка от нещо; по едно време у дома се бяха завъртели О де Ланком и Мажи Ноар, но за кратко; имам едно мини на Поем, което мисля да запазя, но само за да си го мириша за създаване на настроение - прекалено цветен и ярък е за мен и ще ме задушава; ще гласувам за него; имам едно виалче на Кожата на Ланком - много по-поносима и приятна кожа е отколкото тази на Монтана, но все пак и тя бие на човешка кожа, а не на кожено яке /предпочитаната от мен 'кожа'/; Атракшън също е добър парфюм, но отново не е от 'моите'; Хипноуз ... Хипноуз съм го тествала многократно, за да разбера защо е толкова любим на много момичета, но не ме впечатлява изобщо; за другите аромати няма да пиша, нямам достатъчно добри спомени

Денсsmile3501 за темата!

# 26
  • Мнения: 81
И аз да се запиша, но Ланком и на мен не са ми от любимите, познавам много малко аромати!Ползвала съм и харесвам много Хипноуз и Миракъл.
И аз чакам с нетърпение темата за Диор  newsm78  Peace
А днес съм на тема Brit -  Burberry, един много любим за мен аромат  Hug

# 27
  • Мнения: 35 891
сетих се какво на Ланком съм харесала за проба по описания:

Aroma Tonic

но си признавам, че не съм го търсила никога по магазините - дали се намира някъде в София за подушване? лимитка или редови парфюм е?

# 28
  • Мнения: 271
От парфюмите на Ланком имам само тези:
Miracle,Miracle Forever,Tresor,Magie Noire,Hypnose
Ще гласувам за първите три,защото с Hypnose,не се харесахме Confused,а Magie Noire,го имам в един черен флакон,който не ми прилича на оригиналният,  и не ми харесва дотолкова Twisted Evil.
Днес времето е мрачно и студено и ,се чувствам много добре с Miracle Forever Peace.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 956
От Ланком имам само Miracle Intense, който го няма в анкетата, но и другите Миракл-и ми харесват  Peace
С Hypnose нещо не се спогодихме, а Magie Noire го имаше майка ми и тогава ми харесваше, но скоро не съм го душила и се съмнявам, че сега бих го ползвала  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт