Юнски бебета! Тема №51

  • 14 786
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4
 
 
*Слънчице  , специално за окръжна във Варна в доста форуми се рових и почти всички бяха доволни, на никого не са искали пари. Освен това сестрата на мъжа ми също е раждала там, без да плаща и е доволна.  Grinning не мисля да си плащам, не че ми е толкова за парите, колкото наистина не мисля, че ще е по-добро отношението...
 
 

# 286
  • Мнения: 4 999
Лилито, магазина 9+ от сайта, е на много лесно място, ако искаш да обясняваме Hug

В нас се взе решение за ремонт, хем много искам, хем аз нищо немога да правя, реве ми се. Поне мислиме да е само долу на долния етаж, спалнята и стаите горе са си чисти. Ама долу 1 месец след като се нанесохме бяха наводненията 2005 година лятото и стените си остана зацапано наместа. А и вече не ми харесват цветовете Laughing искам едноцветно, сега ни е три цвята. Дивана също ще се претапицира, че е с една кофти релефна дамаска и въобще немога да го изцистя от петната. А горе ще сложиме в едната свободна стая ламинат, ще си остане бял латеск и ще наслагаме или някакви готови апликации или с шаблон ще нарисуваме нещо, етърва ми е по тая част, ще помогне Wink


Последна редакция: пн, 13 апр 2009, 20:18 от Алиен

# 287
  • Мнения: 69
Amorelove, Ayas не иска да влиза във форума, иначе е добре. Надявам се да си промени решението, защото на мен лично ми липсва!

Момичета, благодаря за цените за матрачетата. Нямам търпение да изляза в петък в отпуск (който ще премине в майчинство)  newsm44 и да започна с покупките и отмятането на списъци  Heart Eyes

Прегръдки за новодошлите, бандата ни нараства всеки ден!  Hug

Гъди, да се оправяш бързо от гадната настинка!!!  Hug

# 288
  • Мнения: 1 475
момичета ще направя новата тема!

# 289
  • Мнения: 167
raia аз имам страшно много контракции,а до сега не са ми правили доплер.Казаха ми само че контракциите могат да предизвикат разкритие.Даже сега ме поуплаши малко-може би и аз имам проблем с кръвоснабдяването.Днес се прибрах от болницата-8 дни бях на системи за контракциите,но няма ефект.Утре отивам на София да видим какво ще правим.Така ми се иска да устискам още 1 месец поне Praynig

# 290
# 291
  • Мнения: 0
Вис Виталис в София е на супер лесно място!На бул Симеоновско шосе,точно до хотел Макси.
Можеш да се спуснеш с колата и от околовръстното-на около километър посока център,на магазина има огромни плакати-няма как да го подминеш.Има и удобен паркинг.Като минаваме с беба не и треперя,че ще трябва да пресичаме... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт