Вносител на Taurus?

  • 5 444
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 591
Момичета, нов въпрос от мен. Знаете ли кой е вносителят на въпросната марка?
Купихме вчера прахосмукачка Таурус с Хепа филтър и искам да си поръчам още един резервен От тукашния сервиз, който е посочен в гаранционната карта ме размотават, че не можели по телефона да я свършат тази работа (дори инфо като цена не можели да ми дадат  Mr. Green) та затова ... Нямам нещо нерви за тях. Миналата година си чаках 1 месец филтъра  от тях  - бързината не им е силното качество  Mr. Green

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Опасявам се, че само Роял Електриникс могат да ти внесат и/или продадат рез. част за Таурис-ите. Само те ги поддържат.

# 2
  • София
  • Мнения: 8 272
Питай в Технополис май те основно ги продават.

# 3
  • Мнения: 672
Точно от Технополис си купих моята прахосмукачка. Увериха ме, че имат филтри и няма проблем с доставките.

# 4
  • Поморие
  • Мнения: 86
Хепа филтър можеш да си купиш от Технополис Wink

# 5
  • Мнения: 591
Шани, благодаря ти   bouquet 
Ще видим кога ще дойде този, че на предната прахосмукачка го чаках месец , та затова отраничко се подготвям Mr. Green

Аз точно тях ги питах (консултантите в Технополис Simple Smile )  за ХЕПА филтрите и казаха, че се купували от сервиза, който обслужва марката.

# 6
  • Мнения: 17 934
В Технополис Варна със сигурност се продават резервни, приятелката ми си купи преди месец прахосмукачката + 1 филтър резервен

# 7
  • Мнения: 207
Аз от няколко години имам такава прахосмукачка с два хепа филтъра ooooh!последно купих средния от халите,там технополис има щанд

# 8
  • Мнения: 591
И какво излиза - само в бургаския Технополис не продават консумативи и  ме препращат към сервиз на марката ...  ooooh! Нямам думи ... ще си поръчам няколко .. и като свършат, ще си пенсионирам прахосмукачката май  Crossing Arms.  Ако за всеки филтър трябва да хабя толкова нерви ...   Sick

Общи условия

Активация на акаунт