Специалист по стерилитет - София

  • 2 308
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Моля, за Вашето съдействие, от тези от Вас, който могат да ми препоръчат специалист по стерилитет в София.
От провинцията съм. Ходих при няколко лекари, всеки ми казва нещо различно и отрича същевременно това, което съм
правила, като изследвания при предишен лекар и така ...
Вече найстина не знам, към кого за последно да се обърна, за да
започваме за правим нещо, само изследвания, процедури и това ... може да продълже без конецно.

# 1
  • Мнения: 284
Мила разрови се из форума .Тук се споменават имената на много специалисти и клиники по стерилитет-  др Стаменов др Владимиров др Щерев и още много други
Успех  Peace

# 2
  • Мнения: 851
виж тук.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=256011.0
Много в трудно някой ще ти даде така мнение.  Всеки сам избира за себе си клиниката , която да посещава. зависи от много критерии - с какво време разполагаш, до колко можеш да си позволиш чакане.... различно е , но изявените специалеисти стават с времето все повече (слава Богу): бившата Тина Киркова, клиника "Надежда", Щерев, Братя Тодорови, д-р Владимиров,  болници в Пловдив, Варна, и др. Трябва сама да намериш своя лекар - по похвали не стаха.... отношението м/у лекар пацинет си е строго индивидуално за всяко семейство и не винаги Най-Добрите лекари успяват да влязат под кожата ни Simple Smile
Успех и дано да намериш по-бързо твоето място Hug

Общи условия

Активация на акаунт