Професионални серии за коса - Kerastase, Paul MItchell и др. - 9

  • 107 179
  • 775
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 766
Момичета, хайде на новата темичка за перфектна, красива коса ! Hug






Старата тема

# 1
  • Мнения: 490
 Hugследя ви с интерес

# 2
# 3
  • Мнения: 240
Иля, каква е разликата от термичния цимент?

# 4
  • София
  • Мнения: 7 766
Иля, каква е разликата от термичния цимент?

sunina, Термичният Цимент запечатва косъма като влияе върху активните съставки на фибрите. Между другото има и награда за най- добър термичен продукт.  Peace
При Nectar Thermique няма това запечатване, но и този продукт има термична защита, също омекотява косъма, придава блясък и по- лесно разресване на косата.

roshavka, защо така стреснато ?  Simple Smile


# 5
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Иля, благодаря за новата тема  bouquet
Някой има ли впечатления от марките Toni&Guy и Lee Stafford?

# 6
# 7
  • Мнения: 99
здравейте момичета Hugвече един месец имам страшен косопад, но няма да питам за това, тъй като много е писано по тази тематика.

в последствие на косопада и оредяването на косата(имам чуплива коса), сресването стана мисия невъзможна... newsm45

бих желала да си купя някаква маска или балсам който да омеква косата и да я прави лесна за сресване...

какви се вашите съвети?

благодаря предварително  bouquet

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 389
Vicky_s , аз ползвам серията за чуплива коса на L'Oreal и съм много доволна. Моята е гъста. Не знам в твоя случай дали няма да я сплесква  Confused

Момичета, имате ли впечатления от Безамонячна боя Diacolor Richesse  на L'Oreal. Косата ми е тъмно кестенява и от години ползвам Casting, но искам да я сменя.

# 9
  • Мнения: 636
Аз имам впечатления, но ползвам нюансите за русите цветове. Аз съм много доволна от тонирането, но за кафеви тонове нищо не мога да кажа.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 766
в последствие на косопада и оредяването на косата(имам чуплива коса), сресването стана мисия невъзможна... newsm45

бих желала да си купя някаква маска или балсам който да омеква косата и да я прави лесна за сресване...

какви се вашите съвети?


Vicky_s, а с какъв тип коса си и в момента, какви продукти ползваш, с които да не можеш да я разрешеш ?

# 11
  • Мнения: 63
А какво ще кажете за REF.. купих си един шампоан за блясък и подрхранване.. много добре ми се отразява. Доволни от другите има продукти има ли?

# 12
  • GYM
  • Мнения: 814
Здравейте, момичета Embarassed Извинете ми, че нахълтвам така в темата ви, но, ако позволите ще споделя, че съм пристрастена към хубавите и качествени продукти за коса...Затова ми се ще да ви следя и да обменяме идеи и информация Hug

# 13
  • Мнения: 595
Аз все още чакам поръчката си от lookfantastik. Е, поръчала съм я преди 5 дни де, ама нямам търпение! за пръв път ще пробвам продуктите на керастаз от серията Резистанс и тоя прословут цимент и нямам никакво търпение!

# 14
  • Мнения: 99
значи в момента използвам Herbal care (от коприва, заради косопада) на Fermona, а преди това Nivea.Използвам и една маска за коса Miosotis от мед и мляко, обаче в момента не я слагам защото си права маски с тривитаминол, свинска маст, жълтък, алкохол, кисело мляко...Затова искам някаква по-силна маска или балсам за да си слагам накрая от процедурата.

Иначе боядисвам се с Гарниер 8,1 - ето една снимка ( прясно боядисана сам тук) Wink


http://media.snimka.bg/2633/011520473-big.jpg

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 20:26 от Vicky_s

Общи условия

Активация на акаунт