Къде да родя??????

  • 4 896
  • 19
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
До всички майки!!!
Имам нужда от обективно мнение и съвет.
Къде да родя? Става въпрос за Варна.
Едни ми препоръчват АГ, други Окръжна болница,
а трети Майчин Дом. Иам ли други болници?
И коя от всички да избера?

# 1
  • Мнения: 5 241
Това трябва да си го решиш сама  Simple Smile
Едни са раждали в Окръжна,други в Майчин дом,трети в АГ-то.От това следва че всеки ще ти препоръча там където е родил(и съответно е останал доволен),е има и изключения разбира се.Аз лично в АГ-то не бих отишла.Избора ми беше между Окръжна и Майчин дом.И аз избрах Майчин дом,там ми водят консултациите,правят ми изследванията,вече почти всички ме познават и са много любезни и внимателни.Това което мога да направя е да ти дам линк на https://maichindom-varna.com и да видиш какви са условията и цените съответно.Но пак ти казвам ти сама трябва да си решиш.

# 2
  • Мнения: 124
Цитат на: Radina
Това трябва да си го решиш сама  Simple Smile

така си е.
примерно аз родих в окръжна - без проблеми,слава богу! и без финансови уговорки.
акушерките,които водеха раждането бяха мили, докторът - професионалист,макар и млад.
санитарките обаче бяха груби, някои от акушерките извън родилна зала - също.
примерно, след като съм нахранила детето си,го връщам обратно в легълцето му,обаче нещо са се разместили пелените и в горната си част то е почти отвито, а аз не знам как да го повия наново,щото ми е за първи път и представа нямам, да налучквам точно сега не ми се ще;виждам една от акушерките и и казвам какъв ми е проблема, а тя ми грабва детето от ръцете,тръшва го на масата за повиване и започва да го повива наново,като през цялото време бучи,че била останала без ръце и да не би да съм си била мислела,че им е много лесно с тия стотици бебоци,които и минават през ръцете...направо ме хвърли в джаза - викам,госпожа,аз не съм го направила нарочно (разповиването),но ми се струва,че дори и да бях,на вас тук точно заради това ви плащат - да се грижите за бебетата,аааамаха!...и още една неприятница,която ми се скара,задето съм имала толкоз много излишна кърма,която съм  хвърляла,а тя оттатък в интензивното имала 2 бебенца по 2 кг, които точно от майчино мляко имали нужда...е как да знам аз пък?? се чудя и се мая!!! бездруго никой не ми обясни точно как става цеденето,циците ми бяха станали като 2 заводски хляба добруджа,а трета акушерка дори имаше нахалството да ме пита не съм ли питала майка си как стават тия неща...в крайна сметка за самия акт на раждане сега пазя доста по-топли спомени,отколкото от следващите дни, ако ще и да звучи мазохистично;)
за аг-болницата съм чувала само гадости,а в майчин дом ходих 1-2 пъти по работа - доста е приятно,отношението на персонала е все едно ти е родител,блести от чистота и мирише на хубаво.
която и да избереш обаче,пожелавам ти успех Simple Smile

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Radina
Това трябва да си го решиш сама  Simple Smile
Едни са раждали в Окръжна,други в Майчин дом,трети в АГ-то.От това следва че всеки ще ти препоръча там където е родил(и съответно е останал доволен),е има и изключения разбира се.Аз лично в АГ-то не бих отишла.Избора ми беше между Окръжна и Майчин дом.И аз избрах Майчин дом,там ми водят консултациите,правят ми изследванията,вече почти всички ме познават и са много любезни и внимателни.Това което мога да направя е да ти дам линк на https://maichindom-varna.com и да видиш какви са условията и цените съответно.Но пак ти казвам ти сама трябва да си решиш.



разгледах сайта на този частен АГ Център, или болница, не знам как да го нарека - ами изглежда перфектно просто.
Поне от снимките.

И цените в сравнение със София са си много нормални даже.

иначе в действителност така ли е както изглежда на снимките, толкова чисто и подредено е всичко......

# 4
  • Мнения: 3 042
Така е - да, толкова чисто и подредено, а самата сграда отвън изглежда като спретнато хотелче с красивата емблема на Майчин Дом.

# 5
  • Мнения: 5 241
Цитат на: Liorena

иначе в действителност така ли е както изглежда на снимките, толкова чисто и подредено е всичко......


1:1 със снимките  Simple Smile Не мирише на болница и отношението на всички е перфектно.  Laughing Плащам си да,но получавам внимание което на друго място едва ли бих получила  Sign Exclamation

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Radina
Цитат на: Liorena

иначе в действителност така ли е както изглежда на снимките, толкова чисто и подредено е всичко......


1:1 със снимките  Simple Smile Не мирише на болница и отношението на всички е перфектно.  Laughing Плащам си да,но получавам внимание което на друго място едва ли бих получила  Sign Exclamation



браво на Варна!!!!Поздравления!!! Grinning
Защото тук дори и да си платиш в частна клиника много често.....няма да казвам какво, писала съм го, ще се изразя най-меко,  - не получаваш това, за което си платил при това легално.

# 7
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
много хубав сайт!!!!!

# 8
  • Мнения: 8 769
Цитат на: Liorena
Цитат на: Radina
Цитат на: Liorena

иначе в действителност така ли е както изглежда на снимките, толкова чисто и подредено е всичко......


1:1 със снимките  Simple Smile Не мирише на болница и отношението на всички е перфектно.  Laughing Плащам си да,но получавам внимание което на друго място едва ли бих получила  Sign Exclamation



браво на Варна!!!!Поздравления!!! Grinning
Защото тук дори и да си платиш в частна клиника много често.....няма да казвам какво, писала съм го, ще се изразя най-меко,  - не получаваш това, за което си платил при това легално.

Е, ти пък! Клиниката е все още нова....малко съм резервирана, за да не стане като всичко останало в България! Rolling Eyes Дано да вървят по правия път!

# 9
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Туфи
Цитат на: Liorena
Цитат на: Radina
Цитат на: Liorena

иначе в действителност така ли е както изглежда на снимките, толкова чисто и подредено е всичко......


1:1 със снимките  Simple Smile Не мирише на болница и отношението на всички е перфектно.  Laughing Плащам си да,но получавам внимание което на друго място едва ли бих получила  Sign Exclamation



браво на Варна!!!!Поздравления!!! Grinning
Защото тук дори и да си платиш в частна клиника много често.....няма да казвам какво, писала съм го, ще се изразя най-меко,  - не получаваш това, за което си платил при това легално.

Е, ти пък! Клиниката е все още нова....малко съм резервирана, за да не стане като всичко останало в България! Rolling Eyes Дано да вървят по правия път!


дано, разбира се, значи е новичко, ами супер, пожелавам много сладки бебенца да се родят в този така чудесно изглеждащ комплекс!!! Grinning  Grinning  Grinning

# 10
  • Мнения: 5 241
Цитат на: Туфи
Цитат на: Liorena
Цитат на: Radina
Цитат на: Liorena

иначе в действителност така ли е както изглежда на снимките, толкова чисто и подредено е всичко......


1:1 със снимките  Simple Smile Не мирише на болница и отношението на всички е перфектно.  Laughing Плащам си да,но получавам внимание което на друго място едва ли бих получила  Sign Exclamation



браво на Варна!!!!Поздравления!!! Grinning
Защото тук дори и да си платиш в частна клиника много често.....няма да казвам какво, писала съм го, ще се изразя най-меко,  - не получаваш това, за което си платил при това легално.

Е, ти пък! Клиниката е все още нова....малко съм резервирана, за да не стане като всичко останало в България! Rolling Eyes Дано да вървят по правия път!


Туфи,доколкото познавам Яков и жена му (която е мениджър на клиниката) няма да позволят да стане като всичко останало в Бг  Wink Друг е въпроса за съжеление ,че не всички могат да си позволят да раждат на частно и от там идва цялата злоба и негативно отношение към клиниката  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Туфи
Цитат на: Liorena
Цитат на: Radina
Цитат на: Liorena

иначе в действителност така ли е както изглежда на снимките, толкова чисто и подредено е всичко......


1:1 със снимките  Simple Smile Не мирише на болница и отношението на всички е перфектно.  Laughing Плащам си да,но получавам внимание което на друго място едва ли бих получила  Sign Exclamation



браво на Варна!!!!Поздравления!!! Grinning
Защото тук дори и да си платиш в частна клиника много често.....няма да казвам какво, писала съм го, ще се изразя най-меко,  - не получаваш това, за което си платил при това легално.

Е, ти пък! Клиниката е все още нова....малко съм резервирана, за да не стане като всичко останало в България! Rolling Eyes Дано да вървят по правия път!




Е, чак пък нова. Вече не е нова. Мина повече от година, условията са все същите, хората все така любезни, не мисля че нещата ще се променят в отрицателна насока, колкото и да не им се вярва на някои.
На 10 юли ще празнуваме рожден ден. Има купон, всички бебета родени там са поканени Laughing с мамите, естествено.

# 12
  • Мнения: 5 500
Цитат на: Radina


доколкото познавам Яков и жена му (която е мениджър на клиниката) няма да позволят да стане като всичко останало в Бг  Wink Друг е въпроса за съжеление ,че не всички могат да си позволят да раждат на частно и от там идва цялата злоба и негативно отношение към клиниката  Rolling Eyes


Труфанка Якова Laughing много сладка жена Wink  Sign Exclamation аз се радвам, че я познавам, преподаваше на съпруга ми във ВИНС-Варна.

# 13
  • Мнения: 5 500
Изобщо, аз съм изключително доволна се радвам, че родих там. Вторият път също няма да се замисля.
Термина ми беше 26 юли и стисках палци да им дадат разрешение преди това. За щастие това стана още на 10 юли и пожелавам на всички мами, които имат възможност да родят там да го направят, защото изобщо няма да съжаляват.
Цените не са кой знае колко по-различни от парите които се дават на ръка на лекарите.

# 14
  • Мнения: 8 769
Цитат на: AFRODDITA
Е, чак пък нова. Вече не е нова. Мина повече от година, условията са все същите, хората все така любезни, не мисля че нещата ще се променят в отрицателна насока, колкото и да не им се вярва на някои.
На 10 юли ще празнуваме рожден ден. Има купон, всички бебета родени там са поканени Laughing с мамите, естествено.[/color][/b]

Една година е безкрайно малко време, повярвай ми Аfroddita Sign Exclamation

Общи условия

Активация на акаунт