Бургаски майчета, чакам бебе ноември - декември 2009

  • 1 297
  • 3
  •   1
Отговори
 С нетърпение и страх чакам да дойде ноември - декември 2009, защото тогава трябва да си имам бебче. Това е прекрасно, НО трябва да си намеря гинеколог, който да следи бремеността ми и после да направи секцио. Прочетах доста за бургаските гинеколози и не можах да се спра на никой. Споделете вашия опит или мнение, къде ходите на консултации и т.н. Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 30
Аз съм от гр.Средец градче до Б-с.Родих на 2 май и тъй като тук нямаме добри гинеколози ходих в Б-с при д-р Гамишев.Много е внимателен и обяснява всичко.Моя братовчедка ми го препоръча дори за раждането са имали уговорка.Моя термин беше за 6 май, но последния месец имах все контракции и се уговорихме за 2 да ида в болницата когато е дежурен да ме прегледа, но стана така че сутринта ме хванаха болките и родих.Благодарение на него ми сложиха инджекция и в 12.10 бях родила.Успех и лека бременост! stork-boy  smile3525 stork-girl

# 2
  • Мнения: 0
Здравей, nat_kuvan и аз съм за декември 09.Със първата бременност ходих при Ковачева и при нея  родих със секцио  а женската консултажия ми я води Братова в 1 .Сега ходе при Вълкадинова и съм доволна незнм още къде ще раждам но е рано .

# 3
  • Мнения: 2
Здравей nat_kuvan ! Аз съм за края на ноември , женската консултация ми я води д-р Бояджиев в Света София.Доволна съм.Все още не съм решила за раждането къде и как ще е .Успех и лека бременост!

Общи условия

Активация на акаунт