Към тези, които са на газ

  • 562
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 305
Преди да си платите сметките за март към Овергаз, проверете ги много внимателно.
На нас са ни надписали над 100 единици. Което ще рече над сто лева.  Close

Мъжът ми се обади по телефона и там много любезна девойка обяснила, че това било стандартна процедура по случай свалянето на цените от април и защото били отчетени по-рано газомерите.  Shocked Shocked Следващия месец щели да ги приспаднат. Ако сме искали да сме подадяли жалба.

Е да ама, първо, трябва да платя по-рано нещо, което още не съм използвала и второ, сега искат да им се плати на по-високите цени, а през април ще го приспаднат на по-ниски цени!!!  Twisted Evil

Съответно смятаме да подадем колективна жалба от целия блок.

 

# 1
  • Мнения: 1 207
Как да проверя newsm78
Не си водим колко единици изразходваме за месеца,а там където са уредите за отчитане е заключено и те си имат ключ (даже незнам ние дали имаме ключ Rolling Eyes)
Сметката ни е на половината в сравнение с миналите месеци(все пак беше доста студен Март месец).
Днес ме изненадаха непрятно с год.технически преглед 25лв. и както  сме в 2 къщи,хоп 50лв. #Crazy
 Какви са тези суми за преглед,че тя като мине тук на 2-3 улици ще трябва да ходи с охрана.

# 2
  • Мнения: 1 305
Можеш да поискаш да ти пратят фактурата по мейла. Нашите само така ги получаваме.
Там си пише ново и старо засичане и те са верни. Но ако сметнеш разликата между тях, установяваш /евентуално/ неточност. При нас разликата е 197 куб., но на сума за плащане, пише че трябва да платим 311 кубика!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт